Lenovo Legion Duel míří do Evropy. Kolik zaplatíme za jeden z nejlepších herních telefonů?

Lenovo Legion Duel míří do Evropy

Telefon Lenovo Legion Duel představila společnost sice již v červenci, ovšem až nyní míří do Evropy. Očekávaný herní telefon se špičkovými parametry, vlajkovým procesorem a RGB podsvícením svou cenou rozhodně nepřekvapí, přesto si troufáme tvrdit, že není vzhledem ke specifikacím nijak extrémně přehnaná.

Lenovo Legion Duel míří do Evropy

Přední stranu telefonu pokrýá 6,65″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 144 Hz. O výkon se pak nemůže starat nic jiného než Snapdragon 865 Plus, který doplňuje 16 GB RAM a 512 GB úložiště typu UFS 3.1. O výdrž se stará 5 000 mAh baterie a telefon podporuje 65 W nabíjení. Za zmínku stojí také speciální herní tlačítka nebo tekuté chlazení.

Za telefon zaplatíme na oficiálních stránkách 1 000 EUR, což je asi 27 000 korun. Pokud zadáte promokód LEGIONEARLYBIRD, získáte navíc zdarma buď sluchátka Lenovo Yoga ANC on-ear headphones, nebo hodinky Lenovo Smart Clock. Výrobce navíc umožňuje telefon splatit po čtyřech splátkách, tedy 250 EUR měsíčně. První kousky se k zákazníkům dostanou již 15. října.

Co vás na Lenovo Legion Duel zaujalo nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)