Máme nové informace o Lenovo Legion 2 Pro. Půjde o nekompromisní bestii

Nové informace o Lenovo Legion 2 Pro

Dlouho očekávaný telefon Lenovo Legion 2 Pro přijde 8. dubna a nyní máme nové zajímavé informace. To, že bude telefon nějak kompaktní snad nikdo nečekal. A nyní se to také potvrzuje. Dostane totiž obrovský displej a nekompromisní výkon.

Nové informace o Lenovo Legion 2 Pro

Přední stranu telefonu pokryje 6,92″ AMOLED panel s obnovovací frekvencí 144 Hz a bude se jednat o E4 displej od Samsungu. Rozlišení pak bude 2460 x 1080 pixelů a o výkon se nebude starat nic jiného než nejvýkonnější čipset pro Android telefony – Snapdragon 888. Víme to díky nedávnému úniku z bechmarku Geekbench a Lenovo to následně potvrdilo na svém Weibo profilu.

lenovo legion 2 pro nové informace

Snapdragon 888 bude chlazen dvěma ventilátory. Půjde tedy o vůbec první herní telefon se dvěma větráky. Odhalena byla také kapacita RAM a úložiště. Ta největší bude nabízet tedy 16 GB RAM a 512 GB úložiště. Na výběr ale bude také 12/128 GB a 12/256 GB varianta. Více informací se dovíme už příští týden.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)