League of Legends: Wild Rift dorazí na telefony příští rok

league of legends wild rift android ios

League of Legends patří bezesporu k těm nejhranějším online hrám. Vedle neméně populární hry Dota 2 patří k ikonám žánru MOBA her. Hra nedávno oslavila 10 let existence a u této příležitosti studio Riot Games představilo spoustu nových titulů, včetně League of Legends: Wild Rift.

League of Legends: Wild Rift | Announce Trailer

League of Legends: Wild Rift | Announce Trailer

Hra se v podstatě nemá lišit od PC verze a navíc má být dostupné také cross-play hraní. Kromě iOS a Androidu hra přijde také na konzole. League of Legends Wild Rift má mít “hezčí animace, nové herní systémy a grafiku se starou dobrou hratelností League of Legends tak, jak ho znáte. Nechtěli jsme Wild Rift pouze předělat jako port, ale nabídnout pro nové platformy takový systém, který bude vyhovovat hratelnosti. Váš účet, který máte na PC či Macu sice nepůjde použít, ale dostanete nějaké odměny za čas, který jste u ní strávili.” uvádí to oficiální stránka Riot Games.

Nebudou chybět staří známí hrdinové, jako Fizz, Nami, Annie či Twisted Fate. Celkem má být ve hře přes 40 hrdinů s tím, že se ostatní budou postupně do hry přidávat. Kromě normálních her zde bude také ranked mód v podstatě stejný, jako ho známe u PC. League of Legends: Wild Rift se dostane na iOS a Android zařízení koncem roku 2020. Konzolové verze pro PS4 a Xbox One dorazí pak spíše začátkem roku 2021. Překvapila nás pak velice nízká hardwarová náročnost: 1GB RAM, Qualcomm Snapdragon 410 processor, Adreno 306 GPU. Z jablečných ekvivalentů si tedy můžeme odvodit, že hra poběží na iPhonech 6/6s a novějších.

Těšíte se na League of Legends: Wild Rift?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (0)