Hra Lara Croft GO: 80% sleva jako vánoční dárek

Lara Croft Go – náhleďák

Jednou z nejlepších mobilních her je bezesporu i logická arkáda Lara Croft GO. I když se nedostala do výběru nejlepších her podle Googlu, do toho našeho výběru se dostala ihned po jejím vyzkoušení.

Nyní nám studio Square Enix, které za hrou stojí, nabízí vánoční dárek v podobě slevy právě na tuto skvělou hru. Pokud jste tedy dosud odolávali koupi kvůli vyšší ceně, teď rozhodně nadešel čas odhodit všechny výmluvy na cenu a hru bez čekání nainstalovat.

Lara Croft GO - ve slevě

Lara Croft baví i po letech

Přestože tituly Tomb Raider patří mezi jedny z nejstarších titulů 3D adventur vůbec, po nedávné reinkarnaci a omlazení hlavní představitelky se staly doslova žádanými. A tak není divu, že i na Androidí platformu začaly hry, s dnes již slavnou vykradačkou hrobů, pronikat. Dnes tak v Obchodě Play naleznete hned několik titulů, v čele s porty původních starých PC her. Kromě nich pak také běhačku Relic run, která se do výběru nejlepších her podle Googlu dostala, a výše zmíněnou adventuru Lara Croft GO.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)