LAMAX představil 50W přenosný reproduktor Sounder2 MAX

LAMAX Sounder2 Max bezdrátový reproduktor cena parametry

Značka LAMAX má na českém trhu nový bezdrátový Bluetooth reproduktor. Dalšího zástupce se dočkala řada Sounder2, do které nyní přibyl ke standardní verzi a variantě Mini i model Max. Z celé trojice má nejvyšší výkon i hmotnost, největší rozměry a také nejdelší výdrž na jedno nabití. Stejně jako předchůdci nabízí díky své oválné konstrukci a umístění měničů 360° zvuk, je vysoce odolný proti vodě, má otočné kolečko pro ovládání hlasitosti a k možnostem konektivity patří kromě Bluetooth 5.0 také microSD slot a 3,5mm jack. Nabíjí se přes USB-C.

Parametry reproduktoru 2 × 25 W, Φ 52 mm, 80 Hz – 20 kHz
Baterie Li-Ion 8 000 mAh
Doba přehrávání až 20 hodin (50 %)
Doba nabíjení 3 hodiny
Možnosti přehrávání Bluetooth, audio vstup 3,5 mm
Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0
Funkce BeatShare®, TWS, 2 hudební režimy, možnost odpárování bluetooth zařízení na reproduktoru, ovládání skladeb, hlasový asistent
Handsfree Integrovaný mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru. Možnost přijmout nebo odmítnout hovor, vytočit posledního volajícího.
Voděodolnost IP67
Rozměry 225 × 88 × 88 mm
Hmotnost 853 g

Výkon nového LAMAX Sounder2 max činí 50 W RMS, přičemž frekvenční rozsah je 80 Hz – 20 kHz. Baterie se štědrou kapacitou 8 000 mAh má zajistit až 20 hodin přehrávání. Dva kusy reproduktoru je možné propojit do stereo sestavy. Cena této novinky činí 1 990 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s LAMAX produkty?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)