Kyocera DIGNO rafre: Telefon, který umyjete mýdlem

Kyocera DIGNO rafre

Ještě před několika lety si nikdo nedovedl ani představit, že jeho milovaný telefon přijde do styku s vodou a přežije zcela bez úhony. V dnešní době je to však již běžnou praxí, neboť stále větší počet zařízení je chráněn technologií bránící vniknutí kapaliny do jeho útrob. S tou přichází také novinka v podobě Kyocera DIGNO rafre, která ji posouvá ještě o krůček dále.

Kyocera DIGNO rafre

Kyocera DIGNO rafre

Samotný telefon totiž po znečištění můžeme pohodlně omýt pod horkou tekoucí vodou, a to dokonce za použití běžného tekutého mýdla. Ano, japonský výrobce se rozhodl svou novinku Kyocera DIGNO rafre chránit také před ním. Podobný postup by zřejmě šlo praktikovat také u jiných voděodolných telefonů, které jsou v současnosti k dispozici. Žádný z výrobců se však touto možností doposud neprezentoval. Jedná se rozhodně o netradiční krok, který je prezentován formou reklamy. Ta působí tak nějak “japonsky” a vidět jí můžete ve videu níže.

https://youtu.be/Vc6eNqoLeQs

Novinka odolná vůči vodě a mýdlu bude prozatím dostupná pouze pro japonský trh. O tom, zda se ji někdy dočkáme také v našich končinách, prozatím nepadla žádná zmínka. Mytí telefonu mýdlem ale bude třeba za pár let běžnou praxí. Využili byste toho?

Zdroj: phonearena.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)