S aplikací KWGT vytvoříte nádherné widgety. Nyní zdarma po omezenou dobu

kwgt

Na Google Play se objevila v akci prémiová aplikace KWGT zcela zdarma. Pomocí ní můžete tvořit své vlastní povedené widgety, nebo případně importovat díla ostatních lidí. Obvyklá cena za tuto aplikaci je 99,99 Kč.

S KWGT můžete tvořit téměř cokoliv

Pomocí této aplikace si můžete kompletně přizpůsobit vaši domovskou obrazovku a nemusíte se přitom spoléhat na jiné aplikace třetích stran. V základní verzi, která je zdarma, si můžete tvořit vlastní widgety, což není zrovna jednoduché. Pochopení toho, jak tvorba widgetů funguje, zabere poměrně dost času. Právě pro ty lidi je pak premium verze, která umožňuje jednoduchý import widgetů od ostatních lidí.

Soubory pro KWGT můžete najít po celém internetu, nejrychleji se k nim ale dostanete rovnou přes Google Play, kdy stačí napsat do vyhledávání klíčové slovo KWGT. Ukáže se vám seznam různých widgetů, některá jsou i zpoplatněna zvlášť, nicméně hodně jich najdete zdarma. Poté už je stačí jen nainstalovat do telefonu a zvolit v nastavení aplikace. Výše můžete vidět několik příkladů, co se dá s KWGT vytvořit.

Jak jsme psali výše, samotná aplikace je v základu zdarma. K odemčení premium funkci je potřeba zakoupit druhou aplikaci, která obsahuje aktivaci. Tu nyní můžete po určitý čas stahovat zdarma.

KWGT Kustom Widget Maker
KWGT Kustom Widget Maker
KWGT Kustom Widget Pro Key
KWGT Kustom Widget Pro Key

Kolik máte na domovské obrazovce widgetů?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)