★ SvětAndroida doporučuje: 24 widgetů | Svět Androida ★
Menu

SvětAndroida doporučuje: 24 widgetů

Před dvěma týdny jsme vám doporučovali sedmnáct zajímavých živých tapet. Tentokrát se redaktoři Světa Androida sešli, aby vám představili své oblíbené widgety.

Jednoznačně nejpopulárnějším widgetem se stal Pure Calendar widget (agenda), za který zaplatíte kolem 36 Kč. Doporučila ho celá třetina z devíti zúčastněných redaktorů – například Martin Klapetek ho vidí jako “Jednoduchý a přehledný kalendář (agenda) s velmi širokou škálou nastavení a podporou témat (skinů).” Souhlasí s ním i Michal Mátl, který upřesňuje: “Mnoho telefonu nabízí jako widget měsíční zobrazení, ale to mi nevyhovuje. Mám rád, když vidím na ploše své denní úkoly a nemusím se dívat pokaždé do kalendáře. Navíc tenhle widget má neuvěřitelné množství nastavení a jako bonus má vlastnost skrolování na nejpoužívanějších domovských aplikacích jako je LauncherPro, ADW atd.” Jako svůj oblíbený označil tento widget také Petr Mišák.

Pure Calendar widget (agenda)

Pure Calendar widget (agenda)

 

Pure Calendar widget (agenda)
Francois DESLANDES
Verze2.5.4 (11. 4. 2011)
Velikost893 kB
1.5+
 

36,07 Kč

 

 

Vždy po dvou redaktorech doporučilo následující čtyři aplikace. Tou první je program APNdroid z dílny českého slovenského autora Martina Adámka, který Michal Šrajer popisuje: “Widget jedním kliknutím odřízne (či zapne) připojení k internetu přes mobilní sítě. Přiznávám, že to momentálně jako widget na ploše nemám, ale aplikaci používám často hlavně při zahraničních cestách, abych měl jistotu že si telefon nebude v roamingu sosat data (což by mě mohlo přijít draho). Hodně lidí využívá také doma pro šetření baterky…” Karel Kilián pouze dodává: “Vypínání a zapínání mobilních dat jedním tapnutím. Rychlé, jednoduché a efektivní.”

APNDroid

APNDroid

 

APNdroid
Martin Adamek
Verze2.1.15 (25. 3. 2011)
Velikost162 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Beautiful Widgets jsou balíkem widgetů pro nejrůznější použití. Milan Menšík je doporučuje jako “Pekné hodiny s animovaným počasím a predpoveďou na ďalšie dni. Alternatíva za počasie v HTC Sense.” Grafické ztvárnění počasí se líbí také Petru Mišákovi. Ostatně nabízených funkcí je ještě daleko více – za všechny jmenujme například zobrazení fáze Měsíce, rychlé vypínání a zapínání Wi-fi, bluetooth, mobilních dat, GPS, tichého a vibračního módu či nastavení úrovně podsvětlení displeje. Množství jistě vyváží i cenu, která se pohybuje kolem 48 Kč.

Beautiful Widgets

Beautiful Widgets

 

Beautiful Widgets
LevelUp Studio
Verze3.51 (11. 4. 2011)
Velikost3,2 MB
1.6+
 

48,18 Kč

 

 

Další doporučovaný widget doplňuje prvně jmenovaný – jedná se o Pure Grid calendar widget, zobrazující kalendář v měsíčním a týdenním pohledu. Pavel Štůsek ho doporučuje, protože jde o “Přehledný, pěkný widget kalendáře, který umí zobrazit minitext akce, což preferuji.” Petr Mišák pak dodává: “Ideální způsob jak mít kalendář vždy po ruce a už na nic nezapomenout. Umožňuje i synchronizaci s Google účtem a volbu vzhledu.” Cena tohoto praktického kalendáře je kolem 36 Kč.

Pure Grid calendar widget

Pure Grid calendar widget

 

Pure Grid calendar widget
Francois DESLANDES
Verze1.9.2 (14. 4. 2011)
Velikost587 kB
1.5+
 

36,07 Kč

 

 

Konečně posledním widgetem, na kterém se shodli dva redaktoři, je SwitchPro Widget. Jestliže znáte a používáte Ovládací prvek napájení, který je často jedním z výchozích widgetů na telefonech s Androidem, pak se vám SwitchPro Widget bude skoro jistě líbi. Umožňuje totiž vypínat a zapínat více než dvacet funkcí, mezi jinými například Wi-Fi, mobilní data, bluetooth, GPS, synchronizaci, LED diodu blesku, otáčení obrazovky, režim “V letadle,” režim Wi-Fi hotspotu, restartovat telefon, a mnoho dalších. Je přitom jen na vás, jaké ikonky si přidáte a budete používat.

SwitchPro Widget

SwitchPro Widget

 

SwitchPro Widget
Droid Shogun
Verze2.0.1 (14. 4. 2011)
Velikost310 kB
1.6+
 

16,59 Kč

 

 

Advanced Task Killer je komplexní nástroj pro ukončování běžících procesů, který rozhodně nedoporučíme začínajícím uživatelům. V aplikaci si jednoduše zvolíte, které programy mají zůstat běžet a které si přejete ukončit. Pokud si vytáhnete widget na plochu, můžete aplikace ukončovat jediným tapnutím, přičemž se následně dozvíte, kolik procesů bylo ukončeno a velikost volné operační paměti. Je to jednoduchý způsob, jak uvolnit paměť v momentě, kdy telefon začne “drhnout.”

Advanced Task Killer

Advanced Task Killer

 

Advanced Task Killer
ReChild
Verze1.9.6B76 (14. 4. 2011)
Velikost99 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Základní funkci AudioManager Widget popisuje Milan Menšík stručně a přitom výstižně: “Rýchly prehľad o nastavení zvukov v telefóne priamo z plochy a možnosť ich jednoducho nastavovať.” Základní verze je zdarma, v placené Pro se zbavíte reklam a získáte možnost měnit vzhled widgetu pomocí skinů.

AudioManager Widget

AudioManager Widget

 

AudioManager Widget
Smart Android Apps, LLC
Verze2.2.3 (10. 4. 2011)
Velikost508 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Zablokovat otáčení obsahu obrazovky v závislosti na poloze v telefonu lze pochopitelně přes nastavení, případně na některých modelech telefonů přes ikonu v notifikační liště. Další možností je widget AutoRotate OnOff, který tuto možnost zpřístupňuje přímo z plochy. Michal Šrajer ho používá: “hlavně když večer nebo ráno čtu zprávy vleže v posteli, protože právě tehdy se ve většině aplikací překlápí obraz přesně tak jak to nechci :).”

AutoRotate OnOff

AutoRotate OnOff

 

AutoRotate OnOff
CurveFish
Verze2.2.0 (14. 3. 2011)
Velikost126 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Jak poznáte z titěrné ikonky v liště, zda vám ještě zbývá 30 nebo 40 % baterie? Samozřejmě se můžete podívat v nastavení do informací o telefonu. Nebo to jde rychleji – pokud si nainstalujete Battery Solo Widget, bude vám stačit jediný pohled, abyste věděli, jak na tom váš telefon je. Karel Kilián ho používá, protože jde o “mnohem přesnější ukazatel stavu baterie, než je ten systémový, navíc mění barvu (do 50% zelená, do 15% žlutá, níže červená, při nabíjení modrá).” Lze si také nastavit, že při tapnutí widget ukáže na několik vteřin aktuální teplotu baterie.

Battery Solo Widget

Battery Solo Widget

 

Battery Solo Widget
Pedro Maicas
Verze1.8 (10. 4. 2011)
Velikost43 kB
1.6+
 

Zdarma

 

 

Clockr doporučil Martin Klapetek s tím, že jde o “Elegantní widget s hodinami, které čas zobrazují jako text (bohužel anglicky). Pokud si člověk trochu pohraje s nastavením, vypadají hodiny fakt skvěle (a můžou tak barevně zapadat do systémového tématu).”

Clockr

Clockr

 

Clockr
zehro
Verze1.6.1 (29. 11. 2010)
Velikost40 kB
2.1+
 

Zdarma

 

 

Pokud spíše než jednoúčelové aplikaci dáváte přednost multifunkčním balíkům, pak byste určitě neměli minout Elixir. Roman Nepšinský popsal tuto sadu dostatečně podrobně: “Samotná aplikace Elixir umožňuje zobrazovat nejrůznější systémové informace (kapacita a teplota akumulátoru, vytížení CPU, zaplnění RAM a úložiště, síla signálu a připojené sítě GSM, WiFi, BT, údaje ze senzorů, spouštěné aplikace a služby). Vybrané informace pak lze zobrazovat na uživatelsky definovatelných widgetech, přičemž widget může mít libovolnou velikost a díky kompaktnímu zobrazení nabízí celkovou plochu až 7×7 ikonek. To je neocenitelné zejména v případě, kdy chcete widget Elixiru použít také na spouštění aplikací – na příslušné pozice ve widgetu jednoduše vyberete ikonu zástupce a tímto způsobem můžete mít až 7-9 (podle poměru rozlišení vašeho displeje) ikon aplikací na šířku (proti standardním 4 resp. 5 ve výchozích launcherech).” Celkem jsou k dispozici více než tři desítky vypínačů, přepínačů a dalších ovládacích prvků.

Elixir

Elixir

 

Elixir
Tamás Barta
Verze1.9.3 (3. 4. 2011)
Velikost1,1 MB
1.6+
 

Zdarma

 

 

Díky oficiálnímu widgetu Facebook pro Android budete v kontaktu se svými přáteli doslova kdykoli a kdekoli. Přímo z plochy můžete zadat svůj status, prohlížet příspěvky, zdi a informace o svých přátelích, nahrávat fotografie, sdílet odkazy…. Petr Mišák shrnuje: “Widget oficiální aplikace pro Facebook je jednoduchý způsob, jak mít přehled o tom co se děje mezi kamarády.”

Facebook pro Android

Facebook pro Android

 

Facebook pro Android
Facebook
Verze1.5.2 (15. 3. 2011)
Velikost2,6 MB
1.5+
 

Zdarma

 

 

“Jeden z nejznámějších widgetů sloužících k zobrazení kombinovaných údajů aktuálního času a počasí. Widget je kompletně lokalizován do češtiny (zobrazování meteorologických textů, menu) a nabízí poměrně široké možnosti nastavení. Je oblíbenou náhradou widgetu z HTC Sense pro uživatele, kteří místo Sense používají jiný launcher” – tak popisuje Fancy Widget redaktor Roman Nepšinský.

Fancy Widget

Fancy Widget

 

Fancy Widget
Android Does
Verze2.1.8 (10. 3. 2011)
Velikost1,4 MB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Widget Google Search patrně nemusíme nějak detailněji představovat, neboť bývá součástí palubní výbavy drtivé většiny (ne-li všech) zařízení s Androidem. Možná ale nevíte, že prostřednictvím tohoto vyhledávacího políčka nemusíte hledat pouze na Internetu, ale také ve svém vlastním telefonu.

Google Search

Google Search

 

Google Search
Google Inc.
Verze1.1.2.64376 (11. 10. 2010)
Velikost608 kB
2.2+
 

Zdarma

 

 

A zase něco pro sklerotiky: Gtasks, jehož funkci popisuje Petr Mišák: “Zobrazuje jednotlivé úkoly, které jsou propojené na Google Task. Umožňuje také jednoduché přidání úkolu přímo z widgetu.” Právě propojení s oficiálními Úkoly Google je jednou z nejsilnějších deviz této aplikace.

GTasks

GTasks

 

GTasks
Dato
Verze0.6.1 (23. 12. 2010)
Velikost582 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Když už jsme u těch zapomnětlivých – určitě se vám někdy stalo, že jste někomu nepopřáli k svátku. Ostatně kdo má každý den čas studovat kalendář, že? Zkuste si nainstalovat Widget Jmeniny a stanete se nejvzornějším gratulantem široko daleko. Milan Menšík popisuje užitečný widget: “Prehľad o tom kto má dnes meniny. Podpora pre pre slovenské aj české sviatky. Možnosť priamo zavolať alebo napísať sms oslávencom z vášho kontakt listu.”

Jmeniny

Jmeniny

 

Jmeniny
Ixonos Kosice
Verze1.6.2 (18. 3. 2011)
Velikost1,7 MB
1.6+
 

Zdarma

 

 

Palmary Weather Pro jsme na SvětěAndroida již recenzovali a při této příležitosti jsme také zmínili možnost vytažení widgetů zobrazujících aktuální meteorologické podmínky a předpověď. Pokud tedy chcete mít přehled o tom, jak je venku a jak bude v dalších dnech, dejte na doporučení Tomáše Očadlého. Vězte, že za cca 50 Kč tento program opravdu stojí.

Palmary Weather Pro

Palmary Weather Pro

 

Palmary Weather Pro
Palmarysoft
Verze1.25 (22. 2. 2011)
Velikost2,5 MB
1.6+
 

50,10 Kč

 

 

Chtěli byste mít na jednom místě veškerou svou komunikaci? Zkuste widget Pure messenger, agregující poštu z Gmailu a dalších poštovních schránek, SMS zprávy, Facebook, Twitter, volání a další. Pokud by vám nestačila plocha jednoho widgetu, můžete jich používat více nezávisle na sobě. Michal Mátl doporučuje tuto aplikaci “zejména těm, kteří chtějí ušetřit místo na své domovské ploše, jelikož integruje do sebe několik služeb” a dodává, že “výhodou je opět velké množství nastavení a skinů.”

Pure messenger widget

Pure messenger widget

 

Pure messenger widget
Francois DESLANDES
Verze2.2.0 (17. 4. 2011)
Velikost820 kB
1.5+
 

36,07 Kč

 

 

Těm, kdož sledují dění kolem mobilních telefonů, patrně nemusíme říkat, odkud přišla na Android aplikace Remember The Milk. Používá ji Michal Šrajer, který ji popisuje: “Přehled úkolů, které si přes mobil č web vložím do aplikace Remember The Milk. RTM je na webu naprosto skvělý task manager se snadným ovládáním pomocí klávesnice. Na mobilu, krom samotné aplikace (pro vkládání úkolů), mám také RTM na ploše a díky tomu zejména rychlý přehled kolik urgentních úkolů na mne právě čeká.”

Remember The Milk

Remember The Milk

 

Remember The Milk
Remember The Milk
Verze1.4.3 (16. 2. 2011)
Velikost2,2 MB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Další widget ocení především uživatelé, kteří mají rádi kontrolu nad svým telefonem. Hned na začátku si řekněme, že SetCPU for Root Users, jak ostatně název sám napovídá, bude fungovat jen na rootovaných telefonech. Za přibližně 33 Kč získáte nástroj pro změnu nastavení procesoru (přetaktování i podtaktování) na zařízeních Motorola Droid, Nexus One, G1, G2, Samsung Galaxy S, myTouch 4G a mnoha dalších, čímž můžete zlepšit výkon nebo naopak výdrž baterie. SetCPU také umožňuje nastavit profily měnící automaticky takt procesoru v závislosti na podmínkách – například když telefon spí nebo ho nabíjíte.

SetCPU for Root Users

SetCPU for Root Users

 

SetCPU for Root Users
MichaelHuang
Verze2.1.1a (27. 2. 2011)
Velikost216 kB
1.6+
 

33,35 Kč

 

 

O aplikaci Shazam jsme na Světě Androda již také psali, proto si jen ve zkratce připomeňme, že se jedná o program, který na základě “poslechu” dokáže rozpoznat interpreta a název skladby. Shazam Encore je pak její placenou verzí (stojí 82 Kč), která kromě odstranění omezení počtu rozpoznaných písniček za měsíc přidává také widget. Petr Mišák o něm říká: “Widget od aplikace Shazam umožňuje velmi pohotové použití. Shazam slouží rozpoznávání písniček a melodii například z reklam atd.” Pokud tedy často řešíte, jaká písnička právě hraje v rádiu, televizi, nebo kdekoli jinde, pak by se vám Shazam mohl hodit.

Shazam Encore

Shazam Encore

 

Shazam Encore
Shazam Entertainment Limited
Verze2.5.3-BB70303 (15. 2. 2011)
Velikost1,1 MB
1.6+
 

81,83 Kč

 

 

Plánování času a přehled úkolů je mezi redaktory očividně jedním ze zásadních důvodů, proč používají telefony s Androidem. Potvrzuje to i Small Agenda Widget, který doporučuje Roman Nepšinský: “Jak napovídá název Small Agenda Widget, tento widget poslouží k jednoduchému zobrazení nejbližších událostí z kalendáře. Ve výchozím stavu nabízí zobrazení 4 řádků, lze aktivovat také skroling. Vybrat lze, které kalendáře se mají najednou zobrazovat (např. jen z Gmail, z Exchange, z PC Sync) a nastavit vzhled a aplikaci, která se má otevřít při klepnutí na widget (např. aplikace Kalendář).” Nesporným plusem proti mnoha konkurentům je nulová cena.

Small Agenda Widget

Small Agenda Widget

 

Small Agenda Widget
KzumO.com
Verze1.02 (30. 10. 2010)
Velikost74 kB
1.6+
 

Zdarma

 

 

A ještě jeden kalendařík na plochu – Smooth Calendar používá Tomáš Očadlý, který popisuje jeho výhody: “Jednoduchý widget pro zobrazení 3 nadcházejících událostí. Díky možnosti offset lze přeskočit zadaný počet událostí, které se zobrazí, takže vhodnou kombinací si na jedné ploše můžete zobrazit až 12 událostí z kalendáře.”

Smooth Calendar

Smooth Calendar

 

Smooth Calendar
Carl Cedergren
Verze0.9.9.8.3 (4. 2. 2011)
Velikost164 kB
1.5+
 

Zdarma

 

 

Už jsme tu měli jmeniny, tak si na samotný závěr dejme ještě Svátky Widget. Asi není nutné nějak podrobněji rozebírat, co tato aplikace dělá – ostatně i Martin Klapetek ji popsal jednou větou: “Prostě widget, co zobrazuje svátky, co víc dodat :)”

Svátky Widget

Svátky Widget

 

Svátky Widget
APK SOFT s.r.o.
Verze1.8 (27. 2. 2011)
Velikost194 kB
1.6+
 

Zdarma

 

 

Mohlo by vás zajímat

 

Komentáře

lennyd

lennyd

21.4.2011 7:43

Já bych ještě doporučil:

Android Agenda Widget – zobrazování kalendáře, široké možnosti nastavení, a hlavně zdarma!
A od Francoise DESLANDESe, tvůrce Pure* – Weather Forecast Widget – hezké počasí s možností přispůsobení, ale hlavně s automatickou aktualizací polohy (u všech ostatních počasí si město musíte zadat – ale proč? Když jsem v Praze, tak chci počasí v Praze – když v Brně, tak brněnské – velmi logické)..

anydros

anydros

21.4.2011 7:43

Hezké ale já bych místo aplikace clockr dal spíše minimalistic text který dokáže zobrazit jak hodiny ale i datum, počasí a další věci a navíc v češtině, plně nastavitelný a upravitelný je také.

LuBoS

LuBoS

21.4.2011 9:13

Elixir – super aplikace (widget) , poslouží snad ve všem co jen přát.,,

Michal

Michal

21.4.2011 10:00

Neprosto jedinecny widget bez ktereho se neobejdu se jmenuje CalWidget, je zadarmo a pro me je rozhodne lepsi nez vyse uvedene kalendarove widgety. Skoda ze na marketu uverejnene screeny jsou takove hrozne, ve skutecnosti je to naprosto dokonaly, jednoduchy a prehledny widget, staci par zakladnich nastaveni. https://market.android.com/details?id=net.eggenstein.android.calwidget&feature=search_result

dr_x

dr_x

21.4.2011 10:33

Android Agenda Widget +1

Rox

Rox

21.4.2011 10:37

best widget na ovládání telefonu je widgetsoid!!!

Viktor

Viktor

21.4.2011 11:38

Souhlasim s “Michal | 21.4.2011 @ 10:00 | 213.192.6.xxx ” – CalWidget je presne to, co potrebuji. Vsechny ostatni totiz zabiraji cely radek, kdezto tento se da libovolne naladit :-)

Anexus

Anexus

21.4.2011 11:50

ZDBox – vynikajúca aplikácia + widget – obsahuje task killer, stav telefónu, možnosť presúvania aplikácií atď atď., naviac je zdarma

Maritn J

Maritn J

21.4.2011 12:25

Small Agenta Widget je opravdu povedený. Nic jednoduššího už snad ani nemůže být a to se mi líbí. Bohužel mám ale problém, že v nastavení nemohu vybrat, aby se mi zobrazoval kalendář CalenGoo, resp. v nabídce mám jen standardní kalendář. Když jsem ještě před CalenGoo používal Jorte, tak to šlo :-( Netušíte někdo, co s tím? HTC DHD, root, LeeDroid 2.2.3

n00

n00

21.4.2011 12:40

SwitchPro Widget + autorotate + battery solo widget spolehlivě nahradí Widgetsoid ;)

Kyblik

Kyblik

21.4.2011 13:09

A neni Martin Adamek nahodou Slovak?

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

21.4.2011 13:26

To: Kyblik
Netuším :) Že by?

Mem

Roman Nepšinský 0

21.4.2011 13:29

Karel: Jj je, my ze Slovenska jsme vůbec skvělí vývojáři :P Viz taky rozhovor před aDevCampem, který s ním vedl Martin Hassman:
http://blog.adevcamp.cz/martin-adamek

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

21.4.2011 13:37

To: Roman Nepšinský a Kyblik
OK, díky za připomínku a upřesnění. Už jsem to opravil :)

Chanter

Chanter

21.4.2011 16:31

To: Karel Kilián
Hm, když si vzpomenu na tvé zděšení při prvním pohledu na Elixir, tak se musím i zasmát… :)

Kuba

Kuba

21.4.2011 22:32

Nevite nekdo o nejakem widgetu na ceske zpravy? Mam SGS a anglickych je plny market, spis bych uvital neco jako novinky, idnes, zive…

Plague

Plague

21.4.2011 23:54

Achjo, zase někdo doporučuje task killer a očividně ví procesech a systému holé nic…

Plague

Plague

22.4.2011 0:13

DEKUJU za Small Agenda Widget, AAW už byl přesložitěný.

Mem

Roman Nepšinský 0

22.4.2011 7:45

Plague: Já v článku jasně vidím napsáno “který rozhodně nedoporučíme začínajícím uživatelům.”. A věř tomu, že o procesech a systému něco víme ;)

Medved 009

Medved 009

22.4.2011 8:27

Zdravím, nebyl by nějaky widget nebo app kterou doporučíte na kontrolu paušálu ?! něco jak “planmeter” ale něco co podle vás funguje dobre, na doporučení :)

děkuji

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

22.4.2011 8:40

To: Medved 009
No, já bych to asi řešil přes nějakou RSS čtečku s widgetem :), kde si sám vyberete, jaké zdroje chcete sledovat.
Jinak na LGčkách je widget Zprávy a počasí, ale v Android Marketu jsem ho nenašel.

Kubaiss

Kubaiss

22.4.2011 13:20

Jaký je rozdíl mezi Android Agenda Widget a Small Agenda Widget? Díky…

bckp

bckp

22.4.2011 17:11

SetCPU for root je zadarmo pro členy XDA Developers, pokud jste takoví skrblíci že nechcete přispět autorovi za jeho práci, můžete si ji stáhnout tam po registraci a přihlášení…

Bobo

Bobo

22.4.2011 20:29

Vážně nechápu, proč tu není již zmíněný Widgetsoid, který zvládne to samé jako APNDroid, SwitchPro Widget, AudioManager Widget, AutoRotate OnOff a Battery Solo Widget dohromady, navíc je plně skinovatelný a oproti SwitchPro Widget je zdarma. Doporučuji urychleně přidat na seznam… ;)

kepi

kepi

23.4.2011 11:22

Já budu jen sekundovat @Plague. Alespoň na portálu, který se má zabývat Androidem byste se mohli všem task killerům obloukem vyhnout a spíš lidem vysvětlit, proč je nepoužívat…

Karelk

Karel Kiliánexternista 22

26.4.2011 13:05

To: kepi a Plague
No, v článku jasně upozorňuji, že tato aplikace nepatří do rukou začátečníkům. Navíc – co jsem tak sledoval čtenost některých článků – dovolím si tvrdit, že mnoho čtenářů SA patří mezi pokročilé (alternativní ROMky apod.).
Čili nevidím důvod, proč se tomu vyhýbat. Sám Advanced Task Manager (samozřejmě po důkladném a precizním nastavení) používám a když začne telefon “drhnout,” stačí tapnout, a během několika vteřin je opět v kondici.

Japhy

Japhy

26.4.2011 13:51

Za mne dva klíčové zatím snad nezmíněné widgety:
Battery Monitor Widget (zobrazuje např. stav baterie + aktuální dobíjecí/vybíjecí proud, na rozklik šikovné grafy a seznam aplikací ždímajících baterku) a Folder Organizer (oštítkování aplikací a možnost mít na ploše zástupce s “rozklikem” dané skupiny)

nikol

nikol

29.4.2011 16:46

aké dobré aplikácie :)

Palmac

Palmac

15.5.2011 16:26

Mne se libi mnohe. Velkou cast z jmenovanych mam, nebo jsem je alespon zkusil. Z jednoduchych, ale elegantne resenych, se mi libi treba Mini info ve verzi zdarma nebo Pro. A kdyz jsem si koupil HTC Desire HD a mel jsem smulu na vadny kousek (ktery se chvilemi tvaril jako dobry) se zobrazenym CPU nemohl prodejce diskutovat :D

loppus

loppus

24.5.2011 12:59

Divím se že na tento článek jsem dorazil až teď, ale stále lepší později, než nikdy. Z těch 24 widgetů jsem si hned vybral asi 6 které chci vyzkoušet, a mimo toho asi 5-6 které už i teď používám.

Tomáš Hubálek

Tomáš Hubálek

24.5.2011 13:51

Já bych ještě přidal MOAW (mother of all widgets), čili Make Your Clock Widget. Sice ještě v betě, ale už teď velmi silný. Udělejte si widget podle vlastních představ přímo ve svém telefonu

Free verze na: https://market.android.com/details?id=net.hubalek.android.makeyourclock

Pro verze na https://market.android.com/details?id=net.hubalek.android.makeyourclock.pro

Aslan

Aslan

23.7.2011 23:42

It’s really great that people are sarhing this information.

Martin

Martin

28.2.2013 16:58

zdravím, celkem dlouho používám excelovskou tabulku jako kalendář co řádek to jeden den v roce + informace , je možné aby vytvořený widget uměl číst řádek daný den a zobrazit informace? nenašel jsem žádný způsob jak to všechno dostat do kalendáře a po pravdě v excelu je to pro mě přehlednější.

Karel Jarny

Karel Jarny

28.8.2014 4:59

Mam dotaz,shanim widget pro kontakty,ktery je vetsi,nez ten prednastaveny,a potom resim problem s prirazenim sveho zvoneni k prichozi sms.Mam tel.Samsung Galaxy S3 NEO.Poradi nekdo prosim?Predem moc dekuji

RSS (komentáře k článku)