TOPlist

Kup telefon Galaxy Note 3 a dostaneš hodinky Gear zdarma, láká Samsung první zájemce

note-3-gear-together

Středeční den se ponese v duchu celosvětového začátku prodeje dlouho očekávaného smartphonu Galaxy Note 3 od společnosti Samsung. Tento jihokorejský výrobce připravil velmi zajímavou akci i pro české zákazníky. Prvních 50 zájemců, kteří pořídí Galaxy Note 3 v oficiální prodejně, dostanou kromě samotného přístroje také chytré hodinky Galaxy SmartWatch.

Pokud tedy máte zájem o nový přístroj a zároveň by vás potěšily chytré hodinky zdarma, můžete své štěstí a trpělivost vyzkoušet v Praze v OC Chodov nebo v brněnské Olympii. Prvních 50 zájemců platí pro každou z prodejen zvlášť. Prodej začíná 25. září ve 12:00.

note-3-gear-together

O novém Notu 3 jsme se rozepsali v samostatném článku Samsung Galaxy Note 3 – parametry, oficiální foto a vychytávky!. Chytré hodinky Gear se rovněž dočkaly svého vlastního článku Samsung Galaxy Gear: Chytré hodinky budoucnosti představeny.

Pokud si chcete prohlédnout Galaxy Note 3 a Galaxy SmartWatch naživo, navštivte Android RoadShow! Pokračujeme již 28. 9. v Ostravě. Vstup je zcela zdarma.

registraceHome

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)