Kublet je fajn doplněk na stůl. Zobrazí ceny krypta i sledující na Instagramu

kublet
  • Kublet je konkurenci pro LaMetric TIME
  • V tuto chvíli je k dostání na Kickstarteru
  • Za jednu kostku zaplatíte 99 dolarů (asi 2 100 korun)

Patříte-li mezi pravidelné diváky různých technologických YouTuberů, pravděpodobně jste se někdy setkali s produktem LaMetric TIME. Tyto chytré hodiny mimo času ukazují, jak si zároveň vedete na sociálních sítích, nebo kolik stojí vámi zvolená kryptoměna. Vše máte hezky po ruce a pokud vám stačí mrknout se na údaj párkrát za den, může jít o fajn doplněk na stůl, který navíc hezky vypadá. Nyní se na Kickstarteru objevil zajímavý konkurent s názvem Kublet.

Ten funguje na podobném principu jako právě hodiny LaMetric, ale s několika podstatnými rozdíly. Kublet si můžete zakoupit v několika balíčcích a spojovat ho dohromady. Navíc má patrně jemnější rozlišení, dokáže zobrazit až 65 tisíc barev a podstatně více informací. Je jedno, jestli si na něm chcete zobrazit vaše sledující na Instagramu, ceny akcií, kryptoměn, teplotu vaší grafické karty v počítači, nebo třeba chodícího panáčka.

Now on Kickstarter: Kublet | Simple, Tiny, Powerful Data Tracker

Now on Kickstarter: Kublet | Simple, Tiny, Powerful Data Tracker

Aplikace má otevřené API a vývojáři slibují, že budou komunitní výtvory dostupné zdarma na Githubu. Vše podstatné budete pochopitelně ovládat s telefonu, Kublet má jak Bluetooth, tak Wi-Fi, mírným zklamáním je však přítomnost zastaralého microUSB portu.

Jak již bylo řečeno, Kublet můžete koupit buď samostatně za 99 dolarů (asi 2 100 korun), nebo v balíčcích. Prodává se buď po třech za 279 dolarů (asi 6 000 korun) nebo po šesti za 499 dolarů (asi 10 800 korun). V tuto chvíli jej můžete předobjednat přímo na Kickstarteru.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte rádi podobné gadgety?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)