Které filmy na Netflixu sledují Češi v dubnu? Tady je TOP 5

netflix top 5 filmy duben

Netflix do své knihovny během posledních několika týdnů přidal několik zajímavých filmů, tak se pojďme podívat na to, které z nich sledují Češi v dubnu nejvíce. Na prvním místě je česká komedie Střídavka, za zmínku stojí ale také skvělý film Spolu, nebo Poslední království: Sedm králů musí zemřít, které navazuje na původní seriál.

Střídavka

Komedie režiséra Petra Nikolaeva plná rodinných a partnerských zmatků. Její hrdinové si uvědomí, že když se ze tří rodin stane jedna velká, budou potřebovat pořádný plán. Plán, jak přežít současné i minulé partnery, všechny děti v rodině, ať už jsou jejich nebo ne, plán, jak se v tom všem neztratit a udržet si zdravý rozum. Život si ale většinou dělá, co chce… a co nečekáte. Film je natočen poměrně originálním způsobem, velká část děje se odehrává na obrazovkách počítače.

Střídavka (2022) – HD TRAILER

Střídavka (2022) - HD TRAILER

ČSFD hodnocení: 53 %

Poslední království: Sedm králů musí zemřít

Po smrti krále Edwarda vyrazí Uhtred z Bebbanburgu se svými druhy po boku na dlouhou cestu po rozdrobeném království. Podaří se mu konečně sjednotit celou Anglii? Film navazuje na původní seriál Poslední království, jehož první série vyšla v roce 2015 a na ČSFD si drží hodnocení 85 %.

Seven Kings Must Die | Trailer

Seven Kings Must Die | Trailer

ČSFD hodnocení: 64 %

Spolu

Tereza se právě rozešla se svým přítelem se vrací domů ke své mámě a bratrovi Michalovi, kterého výborně ztvárnil Štěpán Kozub. Jde o desetiletého chlapce, který je zajatý v dospělém těle. Pokud znáte Kozuba jako komika, ze začátku vám bude možná připadat, že si dělá srandu, ale pak vám dojde, jak skvělý herecký výkon v tomto filmu ve skutečnosti podává. Tereza tedy začíná zjišťovat, jak těžký život má její matka, tu hraje Veronika Žilková.

Spolu (2022) oficiální HD trailer /Š. Kozub/

Spolu (2022) oficiální HD trailer /Š. Kozub/

ČSFD hodnocení: 70 %

Hanna

Hanna je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce, bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem udělat z ní dokonalého zabijáka.

Hanna (2011) Movie Trailer HD

Hanna (2011) Movie Trailer HD

ČSFD hodnocení: 64 %

Tlapková patrola ve filmu

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem, hasit požáry, strážit zákon a dělat spoustu dalších užitečných věcí, milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček a nyní na Netflix zamířila i filmová adaptace.

TLAPKOVÁ PATROLA VE FILMU (2021) oficiální trailer

TLAPKOVÁ PATROLA VE FILMU (2021) oficiální trailer

ČSFD hodnocení: 63 %

Netflix
Netflix

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO Max seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: FlixPatrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)