TOPlist

Kovový Samsung Galaxy F bude představen společně s Galaxy S5

galaxy_f_ico

Před několika měsíci se na Internetu začaly objevovat první zvěsti o chystané prémiové řadě chytrých telefonů Samsung Galaxy F (psali jsme o tom například v aktualitě Samsung Galaxy F – dočkáme se kovového velikána v podání Samsungu?). Očekávalo se, že tato modelová řada určená pro náročnější klientelu bude vybavena nejlepším dostupným hardwarem a kromě toho bude mít kovové tělo.

Korejský web ETNews nyní tvrdí, že Samsung již v Evropě vyvinul prototyp tohoto telefonu a připravuje jeho výrobu v nové továrně společnosti ve Vietnamu.

Podle posledních známých informací proběhne oznámení prvního Samsungu Galaxy F společně s očekávanou vlajkovou lodí Galaxy S5, jehož sériová výroba prý začala minulý týden a představení je očekáváno v březnu. Některé zdroje dokonce mluví o tom, že Galaxy F bude „prémiovou verzí“ Galaxy S5 s prakticky identickou výbavou, odlišující se právě kovovým tělem a pochopitelně vyšší cenou.

Kovový Samsung Galaxy F bude představen společně s Galaxy S5 Kovový Samsung Galaxy F bude představen společně s Galaxy S5

Uniklé výsledky AnTuTu Benchmarku telefonu SM-G900F (předpokládá se, že jde o prototyp Galaxy F) prozradily následující technické parametry:

  • Displej: 1920 x 1080 obrazových bodů
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon MSM8974AC na 2,45 GHz
  • Operační paměť: 3 GB
  • Interní úložiště: 32 GB
  • Operační systém: Android 4.4 KitKat
  • Fotoaparát: 16 Mpx
  • Přední kamera: 5 Mpx

Je ale pravděpodobné, že některé parametry se budou ve skutečnosti lišit, neboť se jednalo pouze o testovací kus.

Zdroje: Mobil Telefon, Phone Arena, NDTV Gadgets, Android Community, IBTimes, Just About Phones, Times of India a Gizbot.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)