TOPlist

Samsung Galaxy F – dočkáme se kovového velikána v podání Samsungu?

Samsung kovový ico

Korejský server ETNews přišel s opravdu překvapivou zprávou, která tvrdí, že společnost Samsung pracuje na nové ultra prémiové řadě mobilních zařízení. Ta pravděpodobně ponese jméno Samsung Galaxy F. Zařízení z této prémiové řady by se měly prodávat po boku současných plastových modelů Galaxy S4 a Galaxy Note III. O co se přesněji jedná?

Samsung kovový

Největší změna, která by mohla zaujmout opravdu veliké množství potenciálních zákazníků, je plně kovová konstrukce. Pokud mluví zdroj korejského serveru pravdu, tak se bude jednat o jednu z největších designových změn za posledních několik let. V další výbavě pravděpodobně nalezneme osmijádrový procesor Exynos16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací. Žádné další informace ohledně displeje a ostatního hardwaru prozatím bohužel dostupné nejsou.

Není pochyb o tom, že by se jednalo o výrazný posun k lepšímu. Současným TOP modelům bývá velmi často vytýkána jejich plastová konstrukce.

Zajímá vás možná cena? Prozatím o cenové kategorii přístroje nepadlo ani slovo, lze však předpokládat, že bude vyšší než cena současných TOP modelů společnosti Samsung.

Líbily by se vám kovové modely telefonů Samsung? Kolik byste za něj byli ochotni zaplatit?

Zdroj: GSM  Arena

 

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)