Nová konference X4B nabídne UX inspiraci a praktické rady

konference X4B inspirace UX

Komerční článek

Konference X4B se uskuteční již ve středu 30. května. A to v pražském MSD Five. Jejím cílem je, stát se novou platformou pro diskuze mezi business odborníky a UX specialisty. Představí velké množství řečníků v čele s Jaime Levy, americkou lektorkou a specialistkou na UX strategii.

Pro koho je X4B konference určena?

Nejenom pro ty, co pracují s UX, ale také pro majitele, ředitele firem nebo marketingové a projektové manažery. Pořadatelé kladou důraz na to, aby se na konferenci objevil jen kvalitní informace a praktické rady, které vás posunou dále. Obsah konference X4B je sestaven na základě zkušeností ze Silicon Valley, velkých korporací a vlastních zkušeností řečníků.

Co je to UX?

Pojem UX, neboli User Experience je chápán jako proces tvoření, nebo změny na základě uživatelských zkušeností. UX designer nemá ani tak na starost design, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale udělat prostředí a fungování věcí, tak aby bylo uživatelsky co nejpřívětivější. Čím lépe je UX design navržen, tím více spokojených uživatelů má. UX se může týkat čehokoliv, od webu, aplikací až po boty, nebo stůl.

Program konference X4B je nabitý zkušenostmi

„Chtěli jsme českému publiku dopřát hvězdu světového formátu a otevřít tak debatu a témata s globálním přesahem. Přesto pracujeme na tom, aby veškerá probraná tématika byla aplikovatelná i na české prostředí,“ říká Tomáš Ludvík, který za projektem stojí.

Největší hvězdou letošní konference bude uznávaná Jaime Levy. Konzultantka v oblasti User Experience (UX) strategie a lektorka na Univerzitě Jižní Kalifornie. Mimo jiné i autorka úspěšné knihy UX Strategy. Levy navíc o den později povede UX Strategy workshop, kterého se můžete zúčastnit a načerpat cenné zkušenosti.

UX Strategy Workshop, Jaime Levy, 31st May, STRV Prague

➡️ Create a product that people really want. ?On 31st of May, an all-day workshop will be held in Prague ??, led by a successful author and ➡️➡ UX consultant ? Jaime Levy ??.Workshop program and tickets ???http://1url.cz/9tAwR

Zveřejnil(a) Konference X4B dne Úterý 22. květen 2018

 

Na X4B konferenci se také objeví čeští UX experti. A to hlavně se zaměřením na trendy a inovace v oblasti fintechu. Těšit se můžete na Jana Valdera, UX lead z Moneta Money Bank, která je digitálním lídrem. Ale taky například na Jana Sechovece z České spořitelny a Michala Kardaše z Outboxers. Podělí se s vámi o zkušenosti, jak vzniká produkt s globálním potenciálem. Jak se dělá design inovací prozradí David Novák ze společnosti Vodafone a Roman Hřebecký z Pábení bude mluvit o design sprintu. Celkově zde bude 10 přednášek, kompletní program můžete nalézt na stránkách konference.

Kde koupit vstupenku na konferenci X4B

Základní celodenní vstupné na konferenci X4B stojí 4 900 Kč bez DPH, pro členy asociace UX je 4 400 Kč. UX Strategy Workshop, který má na starost Jaime Levy, stojí 5 900 Kč bez DPH. Vstupenky na konferenci i na workshop můžete zakoupit na oficiálních stránkách www.x4b.cz.

Místo a čas konání konference X4B

Místo a čas konání workshopu

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)