TOPlist

Zašifrované datum Google I/O konference odhaleno. Uvidíme Android 11?

Google IO 2020 konference

Google před několika dny vypustil do světa tradiční interaktivní hádanku, ve které šlo o odhalení termínu konání jeho I/O konference. V multiplayerové hře, ve které museli uživatelé spolupracovat, šlo o získávání ztraceného signálu se satelitem. Trvalo jen pár hodin, než jsme se nakonec kýženého data dočkali. Konference Google I/O 2020 proběhne od 12. do 14. května. A to na tradičním místě, v amfiteátru Shoreline blízko Mountain View, kde firma sídlí. Po rozluštění šifry informaci na Twitteru potvrdil i výkonný ředitel Googlu Sundar Pichai. Co se dá od akce očekávat? V první řadě rozhodně detailní představení Androidu 11. A také uvedení telefonů řady Google Pixel 4a.

Během loňské I/O konference americký gigant také představil několik významných věcí. Kromě přístroje Pixel 3a to byla rozšířena realita ve vyhledávání, nové vychytávky v nástroji Lens, hlasový pomocník Duplex a podobné info k Androidu 10 alias Q. Celá akce je věnována primárně softwarovým novinkám, takže od Google I/O 2020 očekáváme zejména informace k nové verzi systému Android 11 a funkcím v něm.

google citlivá zdravotní data

Firma také může překvapit novými funkcemi či vychytávkami v některých aplikacích z Google Mobile Services, kam patří například Mapy, Disk, Chrome, Gmail, YouTube nebo samotný Obchod Play.

Jaké novinky z Google I/O 2020 očekáváte?

Zdroj: igp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)