TOPlist

Tento kód vám srazí cenu nových Samsung Galaxy Watch6. Ušetříte až dva tisíce

samsung_galaxy_watch6

Komerční článek

  1. Sleva až 2 000 Kč na Samsung Galaxy Watch6 u Mobil Pohotovosti s kódem „samsungunor“
  2. Možnost další úspory 10 % při koupi více Galaxy produktů
  3. Akce platí do 25. února, nabídka zahrnuje různé modely a velikosti

Pořídit si nové Samsung Galaxy Watch6 se nyní náramně vyplatí. Speciálně u Mobil Pohotovosti totiž díky kódu “samsungunor” ušetříte až 2 tisíce a navíc až 10 % při koupi více Galaxy produktů najednou. Ale pozor, akce končí už 25. února.

Ten, kdo už nějaké chytré hodinky někdy vyzkoušel, na ně ve většině případů nedá už dopustit. A není divu. Nejen, že umožňují přijímat notifikace přímo na zápěstí, ale také monitorují důležité zdravotní funkce, spánek a sportovní aktivitu. Navíc skvěle vypadají a dá se s nimi i pohodlně platit, telefonovat nebo třeba ovládat hudba. samsung_galaxy_watch6_zflip

Šestá řada Samsung Galaxy Watch nabízí tu nejvyspělejší technologii na trhu a od začátku svého prodeje se těší u zákazníků velké oblibě. Teď na nich u Mobil Pohotovosti díky kódu “samsungunor” ušetříte až 2 tisíce korun, a pořídíte je tak za ty nejnižší možné ceny.

Ceny Samsung Galaxy Watch s kódem “samsungunor”:

Kompletní nabídku všech modelů najdete právě zde

  samsung_galaxy_watch6 sport

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)