Máme další klíčové specifikace Galaxy S21 FE. Co na ně říkáte?

galaxy s21 fe

Samsung Galaxy S21 FE je jedním z nejočekávanějších telefonů letošního roku. V posledních několika týdnech jsme vám toho o tomto modelu napsali poměrně dost. Nejprve unikl design, aby se záhy přišlo na to, že bude pravděpodobně prodáván s Exynosem. Nyní máme díky certifikaci TEENAA další zajímavé informace.

Další klíčové specifikace Galaxy S21 FE

Výpis ještě není kompletní, ovšem dozvěděli jsme se o displeji, rozměrech nebo kapacitě baterie. Přední stranu telefonu má tedy pokrývat 6,4″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Velikostí bude telefon někde mezi Galaxy S21 (6,2″) a Galaxy S21 Plus (6,7″), přičemž celkové rozměry činí 155,7 x 74,5 x 7,9 mm. Telefon je tedy o něco menší než Galaxy S20 FE.

samsung galaxy s21 specifikace displej

Minimální kapacita baterie má být pak 4 370 mAh, v praxi tedy čekejme něco kolo 4 500 mAh. Oproti Galaxy S21 si tedy polepšíme o 500 mAh. Podporovat má navíc 45 W nabíjení. Do kompletních specifikací nám tedy chybí pouze údaje o čipsetu.

Jak se na Galaxy S21 FE těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)