Menu

Klávesnice Gboard nyní dokáže lépe předvídat fráze

Klávesnice Gboard patří k těm nejlepším, které se dají na Android sehnat. A to i díky tomu, že se může spolehnout na strojové učení a chytrou inteligenci Googlu. V nové aktualizaci přichází například lepší podpora pro fráze.

Gboard dokáže ještě lépe předpovědět fráze

Klávesnice nyní dokáže předvídat celé věty, a ne pouze další slovo. Kromě toho také nově budete moct kreslit obrázky a klávesnice se vám bude snažit připravit co možná nejlepší emoji, které se blíží k vašemu kreslenému výtvoru.

gboard_emoji

Tyto novinky se v Gboard objevují díky pokračujícímu vývoji umělé inteligence a strojovému učení. A to například s pomocí nástrojů Autodraw, nebo Quick, Draw!, což je jednoduchá webová hra. Uživatelé do ní kreslí obrázky a uměla inteligence se snaží uhodnout, co uživatel maluje.

Kromě těchto novinek, se také v nové verzi vylepšila možnost vyhledávání, kdy by se mělo zobrazovat více odkazů a zároveň také návrhy z Google Map a YouTube. Přidáno bylo také několik nových jazyků. Stahovat novou verzi můžete například z APKMirror, případně můžete počkat až se vám automaticky aktualizuje na novou verzi přes Google Play.

Využíváte některé nové funkce, které do klávesnice od Googlu v poslední době přibyly?

Zdroj: theverge.com

 

Komentáře

palmond47

13.6.2017 18:45

Prosím vás, neví někdo, proč když píšu na google klávesnici, občas se mi přepne na plochu celý telefon? Ne, nemačkám omylem tlačítko home.

SeppWinkler

SeppWinkler 5

14.6.2017 10:36

Väčšinou nie som príliš fanúšikom G produktov, ale klobúk dole, ich klávesnica výrazne pokročila. Testujem, či ňou nenahradím moju obľúbenú Swype. Zatiaľ sa mi zdá, že funguje dobre a písanie ťahom je presné a svižné. Keďže sa nedá odinštalovať, možno ušetrím jednu apku :)

RSS (komentáře k článku)