Klávesnice Gboard nyní dokáže lépe předvídat fráze

Gboard fráze

Klávesnice Gboard patří k těm nejlepším, které se dají na Android sehnat. A to i díky tomu, že se může spolehnout na strojové učení a chytrou inteligenci Googlu. V nové aktualizaci přichází například lepší podpora pro fráze.

Gboard dokáže ještě lépe předpovědět fráze

Klávesnice nyní dokáže předvídat celé věty, a ne pouze další slovo. Kromě toho také nově budete moct kreslit obrázky a klávesnice se vám bude snažit připravit co možná nejlepší emoji, které se blíží k vašemu kreslenému výtvoru.

gboard_emoji

Tyto novinky se v Gboard objevují díky pokračujícímu vývoji umělé inteligence a strojovému učení. A to například s pomocí nástrojů Autodraw, nebo Quick, Draw!, což je jednoduchá webová hra. Uživatelé do ní kreslí obrázky a uměla inteligence se snaží uhodnout, co uživatel maluje.

Kromě těchto novinek, se také v nové verzi vylepšila možnost vyhledávání, kdy by se mělo zobrazovat více odkazů a zároveň také návrhy z Google Map a YouTube. Přidáno bylo také několik nových jazyků. Stahovat novou verzi můžete například z APKMirror, případně můžete počkat až se vám automaticky aktualizuje na novou verzi přes Google Play.

Gboard - the Google Keyboard
Gboard - the Google Keyboard

Využíváte některé nové funkce, které do klávesnice od Googlu v poslední době přibyly?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)