Kingdom Hearts: Povedená adventura z konzolí konečně i pro Android

Kingdom Hearts Unchained X – náhleďák

Tahle dobrodružná hra ze studia Square Enix v sobě klubí dva na první pohled neslučitelné světy – svět Final Fantasy a svět postav z Disneyho pohádek. Zdá se vám ta kombinace trochu padlá na hlavu? Tak vězte, že série Kingdom Hearts vychází již od roku 2002, čili 14 let, a za tu dobu si získala srdce nejednoho fanouška.

Kingdom Hearts Unchained X je tady

Tato série začínala na klasických konzolích, přičemž v podstatě každý díl vyšel na jinou. Později se pak hra rozšířila i na handheldy jako Sony PSP, Nitnendo DS/2DS/3DS. Kingdom Hearts je příběh o „Světle a přátelství“, které překonává veškerou temnotu „bezsrdcých“ (v angl. „heartless“) nepřátel. Příběh se tímto dílem posouvá zase o krok dál, a my tak můžeme očekávat již známé hrdiny – krále Mickeyho, Donalda, Goofyho a samozřejmě také přátele z druhého světa, Soru se svou zbraní zvanou Keyblade a jeho přátele v podobě bojovníků ze série Final Fantasy.

Kingdom Hearts Unchained χ Out Now Trailer (UK)

Kingdom Hearts Unchained χ Out Now Trailer (UK)

Kdo tuto herní sérii zná, bude novým dílem pro Android zcela jistě potěšen. Kdo Kingdom Hearts ještě nezná, doporučujeme vyzkoušet. Přestože se jedná o titul využívající pohádkových postav, hru doporučujeme nejen dětem, ale i dospělým. Japonští vývojáři totiž do této série dokázali vložit srdce a přinést spoustu ponaučení i právě pro ně.

Nejvíce nás ale řekvapil fakt, že hra je v Obchodě Play zdarma. Právě studio Square Enix je totiž známé pro své nekompromisní cenovky 300,- Kč a více. Takže jsme spokojeni.

KINGDOM HEARTS Uχ Dark Road
KINGDOM HEARTS Uχ Dark Road
Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)