Kde koupit antigenní testy levně a rychle? Albert, Kaufland, Globus nebo objednat pohodlně z mobilu?

antigenní testy

Antigenní testy jsou nový pojem, se kterým se nedávno muselo seznámit mnoho z nás. Bez negativního testu na koronavirus už vás na některá místa vůbec nepustí. Naštěstí vše jde vyřešit jednoduše a poměrně levně i z mobilu. Kde koupit antigenní testy levně a rychle?

Antigenní testy jsou nová nutnost pro mnoho občanů, kteří potřebují chodit do práce nebo například jen chtějí navštívit nemocného člena rodiny v nemocnici. Právě potřeba návštěvy nemocnice přivedla k nutnosti antigenního testu nás. Pokud zadáte do vyhledavače pojem „antigenní test“ tak na vás většinou první vyskočí nabídky za ceny kolem 3000Kč. Jedná se totiž většinou o balení kolem 25kusů. Cena za jeden test je ve větším balení výhodnější, ale pokud potřebujete jen jeden nebo dva testy, tak vás taková částka za velké balení může trochu vylekat. Naštěstí už lze koupit antigenní testy i po jednom kuse.

Obchodní řetězec Albert už nabízí balení testů po pěti kusech za 495Kč. Globus nabízí větší balení s 20 kusy testů a do konce měsíce uvede do prodeje i balení po jenom kuse. Řetězec supermarketů Billa už prodává jeden test za 120Kč. Kaufland nabídl jeden test typu Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test za 150Kč. Penny Market pak má od začátku tohoto týdne v nabídce lízátkové testy za 245Kč. Zástupci prodejních sítí se shodují, že zájem ze strany zákazníků je velký, ale větší výpadky v dodávkách neočekávají.

Pokud jste příznivci nakupování po internetu nebo se jen chcete vyhnout davům, tak lze vše jednoduše vyřešit i z mobilu. Například česká online lékárna Pilulka má pěknou aplikaci pro Android i Apple iOS a antigenní testy tam koupíte v baleních od jednoho kusu až po 50 kusů. Můžete se také vybrat z více druhů testů. Jeden test na Pilulce koupíte od 149Kč, ale je potřeba počítat i s dopravou třeba na Pobočku Zásilkovny od 59Kč.

Jak řešíte nákup antigenních testu?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)