TOPlist

Kaufland nabízí nejlevněji v ČR přenosnou tiskárnu Xiaomi

Xiaomi Mi Portable Photo Printer mobilní tiskárna Kaufland

V nabídce webu Kaufland.cz jsou od chvíle, kdy začal zprostředkovávat přímé nákupy a s pomocí partnerů fungovat jako e-shop, často k nalezení velmi zajímavé ceny u elektroniky. Někdy až ta nízké, že jsou nejnižší na trhu v ČR. To je případ třeba i přenosné minitiskárny Xiaomi Mi Portable Photo Printer, kterou u nás Kaufland skutečně nabízí (s přihlédnutím k poštovnému zdarma) úplně nejlevněji. V novém e-shopu vyjde na 1 219 Kč.

Tato termosublimační tiskárna je schopná zhmotnit díla v rozměru 5 x 7,6 centimetru (jemnost 313 x 400 DPI), přičemž tisk je naprosto bezokrajový. Jako vstup a přenosová technologie slouží Bluetooth, přičemž Xiaomi Mi Portable Photo Printer se používá v kombinaci s mobilem či tabletem. Zvládne vytisknout až 20 fotografií na jedno nabití. Skrze nativní aplikaci Xiaomi Home je možné provádět i úpravy snímků před tiskem a pokud se vám to bude hodit, tiskárna se dá sdílet až se třemi dalšími lidmi.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s podobnými tiskárnami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)