Menu

Kategorie “Offline hry” přibyla v Google Play

V současné době nabízí Obchod Play obrovské množství her, které lze vpravit do našeho telefonu a pomůžou nám zahnat nudu. Většina her je určena pro “sólo” hraní, tedy jen samotný hráč proti umělé inteligenci. Jiné herní tituly však mohou nabídnou také multiplayer, k čemuž je nezbytné internetové připojení. Bohužel ovšem existuje nemalé procento her, které ke svému spuštění internetové připojení vyžadují, i když je nám pak při samotném hraní k ničemu. Jistě nám dáte za pravdu, že tato vlastnost opravdu nepotěší, pokud si chceme zahrát například na cestách na tabletu, kde zkrátka internetové připojení nemáme. Google nám ovšem po delší době vychází vstříc a v Obchodu Play se objevila nová kategorie offline hry, která zobrazuje jen ty herní tituly, které se zcela obejdou bez internetového připojení. U těchto her vás tedy nemůže potkat zmíněná nepříjemná situace.

offline hry google play

Sekci offline hry naleznete zde. Bohužel se nám zatím nepodařilo tuto sekci na webu nikde najít a zobrazí se nám pouze z tohoto odkazu. To je ale – doufejme – pouze otázkou času.

zdroj: androidcommunity.com

 

Komentáře

Calwin

Calwin

25.7.2014 23:41

Jen je sranda, že minimálně půlka stejně potřebuje net :D

david

david

19.9.2014 10:51

Dobriden

Jan

Jan

10.2.2015 15:27

děkuju

THOMAS

THOMAS

15.2.2015 16:42

to mne dost štve že většina her vyžaduje připojení a nejlepe wifi! třeba hry od GLU se daj hrát bez internetu ale jen chvilku pak vám hra ukáže time error a jste v pr…

Viky

Viky

3.3.2015 19:15

Haha g Ch h

RSS (komentáře k článku)