TOPlist

Jaké budou kapacity RAM u jednotlivých modelů Sony Xperia VI? Možná známe odpověď

Unikly kapacity RAM řady Xperia VI
  • Modely z řady Xperia VI by se měly již brzy objevit na trhu
  • Na internet se dostaly informace o jejich kapacitách RAM
  • Vlajková loď bude disponovat výrazně vyšší kapacitou

Všichni už netrpělivě vyhlíží příchod trojice smartphonů Xperia VI. Předpokládalo se, že vlajková loď řady Sony Xperia 1 VI bude představena již na letošním MWC v Barceloně. Nestalo se tak. Sony se nakonec veletrhu vůbec nezúčastnilo. Nezveřejnilo zatím ani přesné datum vydání modelů ani žádné jejich specifikace. Teď se tedy alespoň neoficiální cestou dozvídáme kapacity RAM.

Sony Xperia 1 je vlajková loď, a proto musí mít samozřejmě i patřičné množství RAM. Podle úniku byste si měli moct vybrat ze dvou velikostí. A to konkrétně z 12 GB a 16 GB. Všechny verze předchůdce měly pouze 12 GB. O Xperia 1 VI už toho uniklo hodně. Otázka je ovšem zda těmto leakům věřit, jelikož je většina větších médií úplně ignorovala.

Možný leak parametrů Sony Xperia 1 VI

Sony Xperia 1 VI: First Look, Phone Specifications, Features, Specs, Price, Launch, Trailer 2024

Sony Xperia 1 VI: First Look, Phone Specifications, Features, Specs, Price, Launch, Trailer 2024

Xperie 5 VI by měla disponovat 8 GB RAM. Jde o stejnou kapacitu, jakou najdeme i u Xperia 5 V. Modely Xperia 5 mívají parametry, které mohou konkurovat i řadě vlajkových lodí. Jenom 8 GB RAM tak u tohoto modelu rozhodně zamrzí.

Xperia 10 VI bude nejlevnější a vybrat si u ní budete moct ze dvou variant RAM. Ta menší by měla být 6 GB, větší 8 GB. Kvůli tomu je kapacita RAM u dražší verze ještě více zarážející. Když můžete mít i tu nejlevnější s 8 GB, proč ta dražší nemá verzi disponující alespoň 12 GB RAM? Z 6 GB nebo 8 GB RAM jste si mohli vybrat rovněž u Sony Xperia 10 V.

Řešíte při výběru smartphonu kapacitu RAM?

Zdroj: GSMArena, Sumahodigest (japonsky)

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)