TOPlist

Kamera Xiaomi BW300 s 2K rozlišením a nočním viděním přišla do Česka. Kolik stojí?

xiaomi outdoor camera bw300
  • Xiaomi na tuzemský trh uvedlo novou venkovní bezpečnostní kameru
  • Model Outdoor Camera BW300 se pyšní skvělou výdrží a 2K rozlišením
  • Nechybí mu detekce osob, noční vidění či podpora oboustranné komunikace

Xiaomi před nedávnem uvedlo novou bezpečnostní kameru BW300, o které jsme vás informovali minulý měsíc a odkazovali jsme na portál, kde ji bylo možné pořídit za 1 500 korun. O něco dražší, ale přesto stále docela výhodná, se dá nově pořídit na oficiálním webu výrobce pro Českou republiku. Stojí 1 699 Kč a nabízí super funkce.

Nová kamera Xiaomi BW300 vás pravděpodobně nijak nepřekvapí svým provedením. Po vizuální stránce vypadá na chlup stejně jako mnozí její sourozenci a stejně jako oni se pyšní certifikací IP67, která zajišťuje dostatečnou odolnost vůči prachu a vodě.

xiaomi bw300 kamera 1 e1719496492211

Kamera je vybavená baterií o kapacitě 4 900 mAh, s níž dovede poskytnout až 180 dní provozu, pokud je záznam videa spuštěn maximálně 10x denně, popřípadě 120 dní provozu v případě, že se záznam spustí 20x za den. Výdrž je možné prodloužit připojením kamery k solárnímu panelu, jeden takový Xiaomi před nedávnem uvedlo na globální trh.

Xiaomi Outdoor Camera BW300 pracuje s 3Mpx obrazovým senzorem, jenž dovede nahrávat až v rozlišení 2K. Zapomenout nesmíme ani na světelnost f/1,6 nebo 130° zorné pole, díky němuž vám neunikne mnoho detailů. Za podporou plnobarevného nočního vidění pak stojí infračervená světla a LED diody.

Xiaomi BW300

Čerstvě dostupné kameře Xiaomi BW300 neschází inteligentní detekce osob nebo podpora oboustranné komunikace díky zabudovanému reproduktoru a mikrofonu. Při detekci nezvaného hosta se jej navíc pokusí zastrašit alarmem a rozsvícením světel. Pro zvýšenou bezpečnost disponuje zařízení čipem MJA1 a speciálním šifrovacím algoritmem.

Cena: 1 699 Kč

Stačila by vám taková kamera?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)