TOPlist

Kamera Xiaomi BW300 není drahá a nabízí 2K rozlišení, noční vidění či obousměrnou komunikaci

Xiaomi BW300 kamera
  • Novou bezpečnostní kameru Xiaomi BW300 můžete mít i vy
  • Stojí jen 1 500 Kč a nabízí obraz v 2K rozlišení a noční vidění
  • Nechybí jí ani detekce osob nebo stupeň krytí IP67

I v zemích mimo Čínu se dá nyní pořídit venkovní bezpečnostní kamera Xiaomi BW300. Jak upozornil server Notebookcheck, pořídit se dá prostřednictvím portálu Gshopper, a to s cenou lehce přesahující 1 500 Kč včetně DPH. Zakoupit si ji mohou i zájemci z České republiky.

Xiaomi BW300 je ve srovnání s některými dříve uvedenými kamerami téhož výrobce méně náročná – nemá integrovaný solární panel a současně nedisponuje ani dvěma standardními obrazovými snímači natočenými do různých směrů. Vybavená je pouze 3Mpx senzorem, s nímž dokáže nahrávat videa v rozlišení 2K, a infračervenými světly v doprovodu LED svítilny pro monitorování pozemku v noci.

Xiaomi BW300 kamera

Kamera Xiaomi BW300 disponuje 4 900mAh baterií, která jí údajně zajistí až 180denní výdrž, pakliže se nahrávání nezaktivuje více než 10krát denně. S pomocí umělé inteligence nabízí funkce pro rozpoznávání lidí či vozidel a nechybí ani podpora obousměrné komunikace až do vzdálenosti 7 metrů od samotné kamery. Potenciální nezvané hosty se kamery po jejich zachycení pokusí odradit spuštěním alarmu a světel. Zapomenout se nesmí ani na zvýšenou odolnost vůči vodě či prachu se stupněm krytí IP67.

Jak je dobrým zvykem, i Xiaomi BW300 je možné ovládat chytrým telefonem. Nepřekvapí přitom ani možnost integrace do systémů Google Home a Amazon Alexa. O bezpečnou práci s uživatelskými daty se stará čip MJA1.

Cena: 1 503,53 Kč

Máte nějakou zkušenost s kamerami od Xiaomi?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)