Kaktus Neřešto: Nově tarify s volnými daty na sociální sítě

Kaktus neřešto neomezená data sociální sítě tarify

Virtuální operátor Kaktus představil nové předplacené tarify Neřešto, které uživatelům přinášejí specifickou volnost spolu s výhodami předplacených karet. Nová služba vychází vstříc hlavně potřebám mladých a nabízí jim neomezenou spotřebu dat pro procházení sociálních sítí. A navíc si svůj tarif mohou kdykoli jednoduše přizpůsobit. Za měsíční paušál získá uživatel balíček volných minut, SMS a především neomezeným datovým balíčkem na sociální sítě.

Kaktus neřešto neomezená data sociální sítě tarify přehled

Nové tarify jsou cenově výhodnější než obdobné paušální balíčky z dřívějška. Za 300 Kč zákazník získá 100 minut volání a SMS spolu s 6 GB dat a zmíněný balíček dat na sociální sítě. Druhý tarif nabídne stejný objem zpráv a volání, ovšem také celkem 16 GB dat za 400 Kč měsíčně. Zákazník platí pouze za služby, které využije, a nevyužité minuty, SMS a data se mu převedou do dalšího období. Předplatné si může zákazník aktivovat kdykoliv prostřednictvím aplikace Kaktus nebo na webu, a stejně tak ho zruší, když už mu nevyhovuje. Tarif je bez jakýchkoliv závazků.

Kolik dat běžně spotřebujete na sociálních sítích?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)