Kaktus rozdává neomezená data pro brouzdání sociálními sítěmi

Kaktus neomezená data sociální sítě tarif

Kaktus, virtuální operátor v síti T-Mobile, nyní nabízí stávajícím zákazníkům zajímavý balíček na mobilní surfování. Při platbě 200 korun jednou za 30 dnů zprostředkuje speciální Kaktus tarif neomezená data na vybrané sociální sítě a k tomu dalších 6 GB. Ani nově příchozí zákazníci o tuto nabídku nepřijdou. Dokonce mohou získat bonus. Na Kaktus eShopu si mohou objednat SIM kartu ze speciální edice. Ta obsahuje nejen uvedenou porci dat, ale i 100korunový kredit. Na aktivace balíčku i nákup SIM karty mají přitom zákazníci čas až do konce května 2021.

Kaktus neomezená data sociální sítě

Balíček virtuálního operátora Kaktus obsahuje 6 GB plus neomezená data na sociální sítě Facebook, Facebook messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a WhatsApp. Uživatelé takto mohou za stejných podmínek surfovat i v následujících měsících. Dokud si balíček sami nezruší, nebo nebudou mít dostatečný kredit. Nevyčerpané jednotky Kaktus převádí do dalších měsíců bez omezení. Podle dat tohoto operátora třetina zájemců, která využila stejné nabídky na konci loňského roku, byla tvořena úplnými nováčky na poli využívání mobilního internetu.

Máte vysledováno, kolik dat “spálíte” na sociálních sítích?

Zdroj: TZ Kaktus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)