TOPlist

Tip na víkend: Český operátor rozdává neomezená data zdarma

kaktus data zdarma
  • Kaktus si pro nové i stávající zákazníky přichystal další víkendovou akci
  • Během ní dostane každý uživatel přístup k neomezeným datům 
  • Aktivaci zvládnete na pár klepnutí v mobilní aplikaci

Virtuální operátor Kaktus přichází s novým letním dárkem v podobě neomezených dat na celý víkend, které budou dostupné nejen novým, ale také stávajícím zákazníkům. Akce nemá žádný výrazný háček, data stačí aktivovat buď v mobilní aplikaci nebo samoobsluze na webu.

Kaktus tuto akci oznámil na své oficiální Facebookové stránce. Neomezený datový balíček je k dispozici pro všechny zákazníky, takže pokud narychlo sháníte SIM s neomezenými daty na víkend, jde o ideální příležitost. Snad jen škoda, že virtuální operátor nenabízí online aktivaci skrz eSIM, budete tak muset zamířit do trafiky, prodejny T-Mobile nebo na čerpací stanice EuroOil, TANK ONO či SILMET, kde ji koupíte za stovku. Nicméně jeden z pracovníků operátora nám potvrdil informaci, že stačí Kaktusí SIMka zdarma. Tu ale můžete získat jen na oficiálním webu.

kaktus neomezená data zdarma víkend

Kaktus
Kaktus

Jak získat neomezená data na víkend?

Aktivace neomezeného datového balíčku od Kaktusu je jednoduchá. Stačí ji provést od 25. srpna 2023 od 13 hodin nejpozději do 27. srpna 2023 do 23 hodin. Akce pak automaticky skončí v neděli ve 23:59. Můžete tedy dnes, zítra i v neděli datovat bez omezení. Na českém území si lze užít neomezený internet kdekoliv, v rámci zemí Evropské unie můžete zdarma využít 3,5 GB dat.

Využijete neomezená data od Kaktusu?

Zdroj: Facebooková stránka Kaktus

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)