TOPlist

Prémiové elektrokoloběžky Kaabo už oficiálně koupíte i v ČR

Kaabo koloběžky ČR

Značka Kaabo, která je proslulá díky prémiovým a velmi výkonným elektrickým koloběžkám, má nyní oficiální zastoupení v ČR. Společnost elem6 s.r.o. spustila tuzemský web včetně e-shopu. Zájemci o cenami i pochvalami ověnčené koloběžky tak budou mít v Česku k nákupům i případným reklamacím bezprostřední přístup. Celé portfolio startuje s dvojicí strojů Skywalker, na kterou navazuje hlavní řada Mantis a uzavírá ji extrémní Wolf King+.

Koloběžky Kaabo konečně oficiálně v ČR!

Koloběžky Kaabo konečně oficiálně v ČR!

Koloběžky Kaabo dorazily do ČR

„Jedná se o předního světového výrobce koloběžek, který pokračuje v úspěšné expanzi napříč kontinenty. Koloběžky Kaabo jsou, oproti menším strojům, co jsou běžně vidět na silnicích,
plnohodnotným dopravním prostředkem na středně dlouhé vzdálenosti po městě a mohou s přehledem u mnohých uživatelů nahradit např. kolo nebo stávající motorové skútry,“ popisuje český distributor v tiskové zprávě.

Koloběžky Kaabo do výkonu 1000 W určené pro ČR mají v souladu s legislativou softwarový omezovač rychlosti na 25 km/h. Ostatní modely s vyšším výkonem rychlostní omezení mít nebudou a jsou určeny pro jízdu mimo pozemní komunikace, primárně tedy do terénu.

Který model vám přijde nejzajímavější?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)