TOPlist

Uspějí? JVC začíná v ČR prodávat přenosné BT reproduktory

JVC XS-E622B JVC XS-E322B bluetooth přenosné reproduktory ČR novinka

Společnost JVC, která je známá zejména díky televizorům a domácí audiotechnice, začíná v ČR poprvé prodávat přenosné Bluetooth reproduktory. Premiéru si na našem trhu odbydou modely JVC XS-E622B a JVC XS-E322B. Oba mají přibližně válcovitý tvar, nicméně první jmenovaný má ovládání na boku, vyšší výkon, širší frekvenční rozsah a kvůli totožné baterii o něco kratší maximální dobu přehrávání.

Mírně hranatější JVC XS-E622B nabízí 30W výkon, frekvenční rozsah 80 Hz – 16 kHz a výdrž cca 18 hodin při 50% hlasitosti. Levnější JVC XS-E322B má ovládání na horní straně, disponuje 24W výkonem, kmitočet má rozsah 100 Hz – 16 kHz a při 50% hlasitosti zvládne hrát asi 20 hodin.

Oba modely dále mají krytí IPX6, AUX vstup, nabíjecí USB-C zdířku, možnost stereo propojení díky TWS a komunikují přes Bluetooth 5.0. Model XS-E622B u nás vyjde na 1 799 Kč, verze JVC XS-E322B pak na 1 499 Kč. Čeští prodejci již mají tyto reproduktory za uvedené ceny v nabídce.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na parametry a ceny těchto JVC reproduktorů?

Zdroj: JVC

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)