Vyhlížíte Just Cause: Mobile? Datum vydání se posunulo

Just Cause Mobile datum vydání 2022

Koronavirová pandemie má na svědomí další z velmi dlouhé řady posunutých termínů. Studio Square Enix na Twitteru oznámilo, že je nuceno posunout datum vydání očekávané hry Just Cause: Mobile. Populární série se tak verze pro telefony a tablety letos nedočká. Datum vydání bylo zatím obecně posunuto na rok 2022. Přesnější termín zatím vývojáři nemají.

“Jak jistě víte, Covid-19 narušil chod mnoha studií, a to naše, bohužel, není výjimkou. Byli jsme nuceni hledat nové způsoby práce, což způsobovalo zpoždění oproti plánu. Z toho důvodu jsme učinili těžké rozhodnutí posunout datum vydání Just Cause: Mobile na rok 2022,” dočteme se na oficiálním twitterovém účtu chystané hry.

Just Cause Mobile – Official Reveal Trailer | Game Awards 2020

Just Cause Mobile - Official Reveal Trailer | Game Awards 2020

Mobilní Just Cause bylo oznámeno během akce Game Awards 2020, k čemuž se váže i přiložené video. To obsahuje mimo akční scény také několik záběrů, které by měly představovat gameplay neboli reálné hraní. Fanoušci série, kteří si chtěli užít akci i na mobilních zařízeních, si bohužel ještě minimálně několik měsíců počkají.

Které díly Just Cause jste už hráli?

Zdroj: Twitter

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)