John on Fire: Vyzkoušejte si novou akční hru, která je inspirována filmy John Wick

john wick hra android

Získat oficiální licenci na doprovodnou hru k filmové sérii. A to obzvlášť platí u těch oblíbených filmů. John Wick mezi ně určitě patří. Nyní si můžete na Androidu zahrát i hru John on Fire, která s z těchto filmů půjčuje mnohem více než jen název hlavního hrdiny.

Neoficiální John Wick hra už je na Google Play

Tato nová akční hra nemá oficiálně žádnou spojitost s oblíbenými filmy, kde hraje Keanu Reeves vysloužilého nájemného vraha. “Shodou okolností” hrajete v John on Fire rovněž za vysloužilého vraha, který se vrátil zpátky do akce, aby zničil organizaci, pro kterou dříve pracoval.

Jen tohle a několik obrázků stačí k tomu, abyste poznali, že se opravdu jedná o neoficiální John Wick hru na mobilní telefony. Po stránce hratelnosti se jedná o střílečku z vrchního pohledu. K dispozici máte velké množství zbraní a hodně nepřátel, které musíte zabít, abyste přežili.

John On Fire : Alpha Test Build Preview

John On Fire : Alpha Test Build Preview

Hra je momentálně v betaverzi na Google Play. Nicméně už si ji můžete vyzkoušet i vy na svém Android telefonu. Dokončení vývoje a oficiální vydání se plánuje ještě na rok 2019.

Grey's War : Justification (LITE) Shooter Game
Grey's War : Justification (LITE) Shooter Game

Oblíbili jste si filmy John Wick? Vyzkoušíte si tuto neoficiální hru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)