Jak udělat radost ke Dni matek? Google Fotky nabízí vytištění krásné rodinné fotoknihy se slevou

google fotky fotoknihy

Google Fotky dokážou vytisknout a vyrobit krásné rodinné fotoalbum, které jistě potěší nejen každou maminku. Díky blížícímu se Dni matek teď Google Fotky navíc nabízí slevu na fotoknihy. Jaké jsou možnosti a do kdy sleva platí?

Google Fotky mnoho z nás používá jako uložiště pro naše fotky a videa. Možná ale ani nemáte tušení, že služba vám dokáže vytvořit krásnou fotoknihu i ve fyzické podobě. U příležitosti blížícího se Dne matek (9. května) teď Google Fotky nabízí dopravu zdarma na všechny fotoknihy. Akce trvá do 21. dubna, takže s případnou objednávkou zbytečně neotálejte.

Google Photos
Google Photos

Kniha v měkké vazbě o rozměrech 18 x 18 cm s dvaceti stránkami vyjde na 333Kč. Za každou další stránku pak zaplatíte 13Kč. Maximální počet stránek je omezen na 140 v jednom albu. Kniha v pevné vazbě o rozměrech 23 x 23 cm s dvaceti stranami pak vyjde na 589Kč. Každá další strana stojí 18Kč a platí stejné omezení na maximální počet 140 stran.

How To Make Your Own Photo Book (Google Photo Book Review)

How To Make Your Own Photo Book (Google Photo Book Review)

Jak často si pořizujete tištěné fotografie?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)