TOPlist

JerryRigEverything rozložil OnePlus Open. Složit už nepůjde!

OnePlus Open
  • OnePlus Open patří k nejlepším skládacím telefonům současnosti
  • Při testování se mi hodně líbil výborný fotoaparát a kvalitní konstrukce
  • Ani titan ale nedokázal ustát pokusy, které na telefonu provedl JerryRigEverything

OnePlus Open je úžasný kus techniky. Spoléhá na výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, umí pořizovat skvělé fotografie a pochvalu si zaslouží pevná konstrukce, která bez problémů snese méně šetrné zacházení.

O tom ale nemůže být ani řeč v okamžiku, kdy telefon dostal do rukou JerryRigEverything. Není překvapením, že na konci jeho videa z telefonu nezůstalo v původním stavu prakticky nic. Ale pokud se na to podíváme optikou skládacích telefonů, vydrželo OnePlus Open hodně!

OnePlus just beat Apple at their own game… (TITANIUM TEARDOWN)

OnePlus just beat Apple at their own game... (TITANIUM TEARDOWN)

Právě kvalitní konstrukce je jednou z hlavních výhod tohoto přístroje. Otevření telefonu nejde úplně lehce, osobně ale tento přístup rozhodně vítám, díky tomu by telefon mohl zvládnout klidně několik let aktivního používání. OnePlus Open drží otevřené v jakékoliv poloze, displej je navíc chráněný výrazným rámečkem po celém obvodu. Ten přirozeně ohraničuje pracovní plochu pro vaše prsty, navíc ale zvyšuje ochranu displeje právě na okrajích.

OnePlus Open vydrží hodně! Na skládačku…

Telefon nabízí kvalitní panty, výrobce navíc sáhl po titanu, což je velmi pevný, lehký a současně drahý materiál. Jak to všechno funguje dohromady a kolik toho OnePlus Open vydrželo? Mrkněte na video, smutný konec tohoto krasavce stojí za shlédnutí. Snad už brzy dostane Android 14, s tím by mohl fungovat ještě lépe. Zatím nám musela stačit rozsáhlá aktualizace fotoaparátu.

Věříte konstrukci skládacích telefonů?

Zdroj: 9to5google

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)