Jelly Bean portován na Galaxy S II

Galaxy-S-II

Přístroj Samsung Galaxy S II se stal legendou. Dlouhou dobu byl tento smartphone tím nejvýkonnějším, co se dalo na androidí platformě koupit. I díky tomu si získal obrovské množství uživatelů a velikou komunitu. S oficiální softwarovou podporou už to však tak slavné není a majitelé „esdvojek“ čekali na aktualizaci ICS poměrně dlouho, navíc mnoho přístrojů trpí po aktualizaci menšími problémy. Před pár dny byl představen nový systém s kódovým označením Jelly Bean a uživateli LastStandingDroid se s pomocí dalších z xda-developers podařilo zprovoznit portaci systému Jelly Bean na Galaxy S II.

Jelly Bean Android 4.1 Alpha for Samsung Galaxy s2 i9100

Jelly Bean Android 4.1 Alpha for Samsung Galaxy s2 i9100

Zatím se jedná pouze o alfa verzi, kde spousta věcí nefunguje, takže je určena spíše zvědavcům, kteří si chtějí vyzkoušet Jelly Bean již nyní. Není však pochyb, že se zanedlouho dočkáme povedených neoficiálních portací, které se většinou objeví daleko dříve než oficiální vydání.

zdroj: xda-developers.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)