Sluchátka JBL Tour Pro 2 mají chytré pouzdro s diplejem

JBL Tour PRO 2 chytré pouzdro

Společnost JBL oficiálně představila nová náhlavní bezdrátová sluchátka JBL Tour ONE M2 a Bluetooth špunty JBL Tour PRO 2. Za pozornost stojí zejména druhý jmenovaný model, protože do světa TWS sluchátek vnáší velmi zajímavý prvek – chytré pouzdro, které není pouhou ochrannou a nabíjecí základnou. Je totiž vybaveno 1,45″ dotykovým displejem, skrze který je možné nejen nahradit přidruženou ovládací aplikaci, ale nahlížet například i na notifikace.

“Stačí klepnout a můžete spravovat hudbu, přizpůsobovat sluchátka, přijímat hovory, zprávy a oznámení ze sociálních sítí v reálném čase aniž byste museli vytahovat telefon,” uvádí JBL. Ačkoli běžná bezdrátová sluchátka umějí část z těchto úkonů provést i skrze ovládání na jejich povrchu, může jít v mnoha situacích o praktické řešení, pokud zrovna není mobil úplně po ruce.

Mezi další vlastnosti špuntů JBL Tour PRO 2 patří až 40hodinová výdrž (10 sluchátka + 30 pouzdro), ANC i transparentní mód či Bluetooth 5.3. Společně s JBL Tour ONE M2, která mají kromě konstrukce velmi podobné vlastnosti, se budou prodávat od ledna 2023. Cena bude 249 dolarů, tedy asi 6 100 Kč.

Jak často ovládáte sluchátka přímo na špuntech?

Zdroj: JBL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)