Jaký displej dostane Pixel 7 Pro? Máme další podstatné informace

pixel 7 pro

Na konferenci Google I/O, kterou americká firma uspořádala letos v květnu jsme se překvapivě nedočkali pouze Pixelu 6a. Google poměrně dlouho hovořil také o nadcházející řadě Pixel 7, která se na trh dostane letos na podzim. V tuto chvíli je potvrzeno, že se dočkáme jak klasické, tak Pro verze.

Pixel 7 Pro dostane jasnější displej

Před nějakým časem se objevila zpráva o displeji Pro varianty. Původně se spekulovalo o tom, že půjde o stejný 6,71palcový AMOLED panel s LTPO technologií a rozlišením 3120 x 1440 pixelů. Přestože se oba panely označují jako S6E3HC4 bude mít nová generace minimálně jedno vylepšení v oblasti maximálního jasu. V manuálním režimu totiž dosáhnete na svítivost 600 nitů, což je oproti 500 nitům u Pixelu 6 Pro mírné vylepšení.

pixel 7 pro displej

V určitých situacích se však bude umět rozsvítit až na 1000 nitů oproti 800 nitům u aktuální generace. Nově bude rovněž možné přepnout displej do Full HD rozlišení, což Pixel 6 Pro neumí.

Jak se těšíte na řadu Pixel 7?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)