Jak vycvičit draka: Nová návyková mobilní hra s tématem oblíbeného filmu

jak vycvicit draka hra

Jak vycvičit draka patří mezi nejoblíbenější animované filmy posledních let. Během února dorazí do českých a slovenských kin již třetí díl. A jak už je tomu u některých filmů zvykem, doprovodí jej i hra. V tomto případě jde o návykovou logickou hru s názvem Dragons: Titan Uprising. A podobně jako filmy, i hra získává vysoká hodnocení. Momentálně má na Google Play průměrné hodnocení 4,5.

Návyková mobilní hra Jak vycvičit draka dorazila do obchodu Google Play

Samotný koncept hry není příliš originální, staví se na konceptu “spoj 3”, jakmile spojíte tři nebo více stejných symbolů, získáte útok a můžete tak zničit nepřátelské draky. Samozřejmě ale vývojáři nezůstali jen u tohoto, hra má jednoduchý příběh, ve kterém musíte zachránit Berka. K tomu si budete moct zvolit více než 100 draků, celkem je k dispozici 750 různých výzev.

O samotné draky se staráte ještě v době, kdy jsou ve vajíčku. Následně můžete sílu a dovednosti draka vylepšit a upravit podle sebe, tím se do hry dostávají i prvky RPG her. A jak to vypadá podle reakce hráčů jde o hodně zábavnou hru. Má průměrné hodnocení 4,5. A to už přitom hlasovalo přes 22 tisíc uživatelů. Hru můžete stahovat zdarma na Google Play, obsahuje i dodatečné nákupy za reálné peníze.

Dragons: Titan Uprising Preview Video

Dragons: Titan Uprising Preview Video

Dragons: Titan Uprising
Dragons: Titan Uprising

Vyzkoušeli jste tuto hru, jak se vám hraje?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)