Jak to bude s aktualizacemi Xiaomi telefonů? Společnost uveřejnila nový seznam

xiaomi telefony aktualizace android

Xiaomi prozradilo, jak to bude s aktualizacemi Xiaomi telefonů do konce roku 2018. V nově uveřejněném seznamu jsou k dispozici informace o telefonech, které obdrží aktualizaci na Android 9 Pie, nebo alespoň starší Android 8 Oreo.

Do konce roku uvidíme další Xiaomi telefony, které poběží na Androidu 9 Pie

V první řadě jsou v seznamu telefony, které již mají Android 8 Oreo. Přesněji jde o tyto telefony: Mi 5, Mi 5s, Mi 6, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi MIX, Mi MIX 2, Mi Note 2 a Mi Note 3. Co je důležité, tak Xiaomi Mi 5S Plus má momentálně aktualizaci pozdrženou kvůli nespecifikovaným softwarovým problémům.

aktualizace xiaomi telefony

Telefony Redmi 5, Redmi 5A a Mi 5X obdrží aktualizaci na Oreo ještě do konce roku. Ze seznamu je také patrné to, že Xiaomi Mi Mix 2S, Mi 8 a MI 8 Explorer Edition již běží na poslední verzi Android 9 Pie. Do konce roku se k nim přidá ještě Mi 8 SE, Mi 8 Pro a Mi Max 3. Nicméně prozatím jen v betaverzi.

android 9 pie xiaomi mi mix 2S

Společnost také prozradila, že telefony, které již obdržely dvě velké aktualizace na nové verze Androidu, již neobdrží Android 9 Pie. A stejně to platí i pro telefony, které byly v poslední době aktualizovány na Android 8 Oreo. Už se s nimi nepočítá s aktualizací na Android 9 Pie. Společnost už ale nezveřejnila, o které modely přesně jde.

Jak jste spokojeni s aktualizacemi Xiaomi telefonů?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)