Jak dopadl test odolnosti Galaxy S20 Ultra?

samsung galaxy s20 ultra test odolnosti

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je tou nejvyšší možnou vlajkovou lodí od Samsungu, jakou si můžeme v současné době koupit. Zároveň se samozřejmě jedná o jeden z vůbec těch nejlepších Android telefonů na trhu a tak není divu, že si pro nás Zack z kanálu JerryRigEverything připravil nový test odolnosti a dal zařízení pořádně zabrat. Jak tedy obstál?

Samsung si dlouhá léta drží na kanále JerryRigEverything poměrně vysoký standard, tedy až na Galaxy Z Flip, což se však dá pochopit, jelikož se jedná o novu technologii. Největším zklamáním ohebného telefonu byl displej. Ten dopadl přímo katastrofálně. Výrazné a hluboké škrábance můžeme vidět již na první úrovni. Zackovi se dokonce povedlo udělat do displeje rýhu vlastním nehtem.

Samsung Galaxy S20 Ultra Durability Test! – Is it… Ultra Strong?

Samsung Galaxy S20 Ultra Durability Test! - Is it... Ultra Strong?

Zack v úvodu videa přivítal zpět klasické sklo a pustil se do své demolice. První škrábance se začínají objevovat na úrovni šest, přičemž ty hlubší na úrovni sedm. Následovalo klasické mučení s řezákem po stranách, kde snad žádný telefon nemá šanci uspět. Své místo zde měl také klasicky zapalovač. Zack ho u displeje držel dlouhé sekundy a s displejem to víceméně nic vážného neudělalo. Celkově test odolnosti Galaxy S20 Ultra dopadl skvěle. Samsungu se nadále daří udržovat poměrně vysoký standard odolnosti.

Co říkáte na test odolnosti Galaxy S20 Ultra?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)