Menu

Hra Iron Marines je novinka od tvůrců oblíbeného Kingdom Rush

iron marines android hra kingdom rush
Hra Iron Marines je novinka od tvůrců oblíbeného Kingdom Rush
4 (80%) 1 hlasů

Iron Marines je nová strategie na Android zařízení, stojí za ní lidé ze studia Ironhide Game. Ti se proslavili sérií her Kingdom Rush. V nové hře se mění fantasy svět za sci-fi.

Iron Marines obsahuje kampaň i speciální mise

Začneme ale negativní věcí. Za hru nejprve musíte zaplatit na Google Play 4,99 usd, což je v přepočtu 110 Kč. Jenže to není vše, hra obsahuje taky dodatečné nákupy, a to až do 99 usd (cca 2 200 Kč) za položku. To je trochu netradiční přístup. Většinou se jedná o kosmetické věci a zrychlení misí.

Pokud ale zaplatíte částku, tak dostanete na poměry telefonů poměrně dost obsahu. Ve hře jsou dva rozdílné světy, na kterých se odehrává kampaň, která má 14 misí, v každé jsou zajímaví bossové. Dále je ve hře 10 speciálních misí, které mají zvláštní pravidla. Odemknout se dá i „Plus“ mód, který ještě zvýší obtížnost hry.

Ve hře je pak více než 40 různých vylepšení, které mění strategii v jednotlivých misích, dále 9 rozdílných hrdinů a 8 odlišných zbraní. Pokud byste chtěli hru „vyždímat“ úplně, tak jsou k dispozici i různé Achievementy.

Hráli jste Kingdom Rush? Vyzkoušíte i Iron Marines?

Zdroj: androidpolice.com

RSS (komentáře k článku)