Nadcházející iPhony prý přinesou funkci, kterou mají Androidy několik let

iphone 13

Do představení nových jablečných telefonů je ještě poměrně daleko. Přesto se každý týden objevují nové spekulace, přičemž ta poslední je zvlášť zajímavá. Řada iPhone 13 má totiž přinést Always-On displej, funkci, kterou disponují i levnější Android telefony několik let.

iPhone 13 a Always-On displej?

Dle kanálu EverythingApplePro a Maxe Weinbacha (jeden z nejlepších leakerů na Apple) přidá jablečný gigant konečně do svých telefonů tuto oblíbenou funkci. Sami jsme se několikrát setkali s tím, jak uživatelé kteří přešli z Androidu na iOS nechápali, proč iPhone tuto funkci nemá. Nová řada telefonů má kromě jiného přinést také 120 Hz LTPO displej od společnosti Samsung. Always-On displej má pak umět zobrazit základní funkce jako je stav baterie a čas.

iphone 13 always-on displej

Mluví se také o notifikacích, ovšem ty mají být znázorněny pouze ikonkou. Další spekulace hovoří také o tom, že mají iPhony 13 dostat silnější MagSafe magnety či mnohem lepší noční režim u fotoaparátů.

Jak se na nové iPhony těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)