iOS se dočkal Copilota. AI chatbot je zdarma a nabízí model GPT-4!

Copilot
  • Uživatelé iOS se dočkali aplikace Microsoft Copilot
  • Má integrován model GPT-4 a umožňuje generovat obrázky
  • Aplikace je zcela zdarma

Microsoft se svým Copilotem přišel teprve nedávno, v období kolem Vánoc se dočkali přístupu uživatelé Androidu a nyní byl zpřístupněn i pro iOS. Je to inteligentní osobní asistent, který byl teprve nedávno integrován do Windows 11 a jedná se o výkonnější aplikaci, než je bezplatná verze známého modelu GPT 3.5. A tím nejzajímavějším benefitem je, že nabízí přístup k placenému modelu GPT-4 zcela zdarma.

Práce s ním je poměrně jednoduchá a svým rozhraním připomíná chatboty, které již známe několik let z webových stránek podpory firem. V Copilotu je také integrovaný populární model na generování obrázků Dall-E 3. Ten v bezplatné verzi ChatGPT není dostupný. Takže pokud jste stále váhali, jestli se vůbec vyplatí připlácet si za modely OpenAI, model Microsoftu nabízí možnost si většinu prémiových funkcí vyzkoušet. Generovat text můžete i bez přihlášení, avšak pro využití generátoru obrázků je potřeba se přihlásit pomocí Microsoft účtu.

Jelikož Copilot funguje na zmíněných modelech, pro generování platí stejné podmínky a pravidla. Což znamená, že pokud budete chtít generovat známé osobnosti nebo materiály, které podléhají trademarku, model vás upozorní a nesplní váš požadavek. Stejně tak pokud budete chtít generovat známý produkt nebo například model auta, aplikace vám nabídne alternativy v souladu s regulacemi.

Vyzkoušeli jste už Copilota?

Zdroj: igeekphone

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)