Instagram testuje tmavý režim. Jak vypadá?

instagram tmavý režim

Tmavý režim je jednoznačně jedním z největších trendů tohoto roku. Ještě před příchodem Androidu 10 vydalo spoustu vývojářů tmavé režimy pro své aplikace a s jeho příchodem počet stále narůstá. A po sociálních sítích Facebook, Twitter či LinkedIn se přidává další. Ano, jde o Instagram, ve kterém se tmavý režim testuje několik týdnů a dokonce se začíná objevovat v ostrém provozu.

Grafické rozhraní aplikace Instagram je od nepaměti bílé, stejně jako například Facebook. Několik čtenářů serveru androidpolice.com, kteří mají nainstalovanou beta verzi v114.0.0.0.24 však tvrdí, že se aplikace automaticky převlékne do tmavého režimu poté, co ho máte aktivovaný v Androidu 10. Internet v posledních hodinách zahlcují screenshoty, kde můžeme tmavý režim vidět. Je jeho příchod skutečně za dveřmi?

V našem případě ani instalace beta verze nepomohla a tmavý režim se nám neukázal. Na druhou stranu existuje také menší část uživatelů, kterým se tmavý režim zobrazuje přesto, že mají Android 9. Verze Androidu tak zřejmě nehraje primární roli. Instagram se však převléká do tmavého kabátku každým dnem mnoha lidem a navíc vypadá celkem hotově. Můžeme tak očekávat, že je otázkou několika týdnů, kdy jej uvidíme v plné verzi.

Uvítáte tmavý režim v aplikaci Instagram?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)