Bylo na čase! Instagram ruší jedno z nejotravnějších omezení

Instagram účet více odkazů v profilu

Sociální síť Instagram asi po právu patří mezi celosvětově nejpopulárnější a nejpoužívanější služby, ale určitě se nedá mluvit o tom, že by její fungování bylo úplně bezchybné. Některé nepříjemné věci, které uživatelům dlouhodobě lezou krkem, byly dokonce kdysi dávno nastaveny záměrně. Ne, teď nemáme na mysli již všudypřítomný algoritmus na údajně logičtější řazení příspěvku, ale prvek týkající se profilu uživatele. Totiž omezení na jeden jediný odkaz u účtu. Toto omezení, jistě k radosti velké spousty uživatelů, brzy zmizí.

Instagram
Instagram

Přímo Mark Zuckerberg na Instagramu přiznal, že jde možná o úplně nejžádanější změnu, kterou uživatelé po vývojářích požadovali. Novinka se v současné době zavádí pro všechny uživatele, a to jak pro osobní, tak pro firemní účty. Díky této aktualizaci budete moci do svého profilu přidat až pět odkazů.

Možnost umisťovat více odkazů u Instagram profilu by mohlo řadu lidí motivovat k opuštění služeb jako Linktree, které roky suplovaly roli rozcestníku. Pokud jim tedy nebude vadit jeden malý háček. U účtu se bude na první pohled zobrazovat dál jen jeden odkaz a další se ukáží až po kliknutí na nápis “další”.

Instagram profil více odkazů výsledek

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Nám už další odkazy na Instagramu fungují. Co vám?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)