Ingress vyšel na Netflixu. Oblíbenou hru můžete sledovat v podobě seriálu

ingress the animation

Společnost Niantic, která stojí za hrou Ingress, oznámila globální vydání animovaného seriálu Ingress: The Animation. K dispozici je na Netflixu a zároveň vyšel i zbrusu nový trailer. Poprvé jsme se o seriálu Ingress dozvěděli v polovině minulého roku. Doprovodit má restart hry, který se označuje jako Ingress Prime.

Ingress: The Animation si už může pustit kdokoliv na Netflixu

Níže naleznete nový trailer, který odhaluje, o co v seriálu jde. Dvě frakce vedou válku proti sobě a soupeří o kontrolu nad exotickou hmotou, která uniká do světa přes maskované portály. Tato hmota dokáže ovlivnit lidskou mysl, hlavním protagonistům poskytuje unikátní schopnosti.

Ingress: The Animation – Out Now

Ingress: The Animation - Out Now

Na první pohled je zajímavé je to, že i když jde o animovaný seriál, který doprovází hru, tak spadá do kategorie TV-MA. Tedy to, že není vhodná pro děti a mladistvé. Mimo jiné by seriál neměla sledovat mládež do 17 let. Jakmile ale zjistíte, kolik je průměrný věk hráčů Ingressu, tak rating TV-MA dává smysl. Ingress totiž hrají hlavně lidé mezi 25 a 44 lety.

Seriál má 11 epizod, každý trvá cca 23 minut. V tuto chvíli není jasné, jestli bude pokračovat druhou sérií. Průměrné hodnocení je na IMDB prozatím 8,7 z 10. To je velmi slušné hodnocení, nicméně musíte brát v potaz, že seriál hodnotilo prozatím jen několik desítek uživatelů.

Ingress Prime
Ingress Prime

Máte v plánu sledovat Ingress: The Animation?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)