Další informace o iPhone 12 Pro Max: stane se Apple lídrem nebo bude dohánět Android?

iPhone 12 Pro Max informace

Díky nejnovějšímu úniku od leakera @Jon_Prosser máme nové informace o iPhone 12 Pro Max. Díky uniklým screenshotům a krátkému videu jsme se dozvěděli, že nejvýkonnější iPhone dostane skutečně 120 Hz displej. Tato informace přichází jen pár dní poté, co se tvrdilo, že letošní iPhony dostanou pouze 60 Hz displeje.

Uniklé screenshoty údajně pocházejí přímo z iPhonu 12 Pro Max PVT což je finální prototyp, který by měl mít finální hardware i software. První snímek obrazovky ukazuje také novou nabídku Fotoaparát, kde můžeme aktivovat LiDAR senzor. Kromě toho lze zapnout vylepšený noční režim, pokročilou redukci šumu nebo funkci Bit Depth Video. Druhý screenshot pak ukazuje na fakt, že má tento telefon skutečně 120 Hz panel.

V dalším tweetu Prosser sdělil, že výřez zůstane bohužel stejně velký, ovšem rámečky kolem displeje mají být znatelně tenčí. Dle něj Face ID nyní funguje i z většího úhlu. Hrany telefony jsou prý rovné, zatímco samotné sklo je mírně zakřivené. Uvidíme tedy, zda Apple dožene konkurenci a stane se opět lídrem, nebo zda bude Android konkurenci pouze dýchat na záda.

Co říkáte na informace o iPhone 12 Pro Max?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)