TOPlist

Kouzelná foto funkce z Galaxy S23 míří do dalších Samsungů

Samsung Galerie foto výřez funkce Image Clipper Galaxy S23

Jak je zvykem, společně s vlajkovými Samsung telefony Galaxy S23 se na trh dostala také další verze nadstavby One UI a několik nových funkcí. Zajímavé novinky vývojáři pravidelně vymýšlejí v rámci fotografování či úpravy fotek a teď tomu není jinak. V telefonech se v rámci aplikace Galerie objevila například kouzelná funkce Image Clipper, která umí z fotografie po pouhém podržení prstu vyříznout téměř libovolný objekt a ten pak transformovat, přesouvat nebo rovnou uložit. Zní to dobře? Tato vychytávka podle všeho rychle míří do dalších Samsung mobilů.

Tipér @GaryeonHan na Twitteru zveřejnil níže přiložený seznam dalších mobilů korejské značky, které by se měly co nevidět funkce Image Clipper dočkat. Nepřekvapivě téměř přesně kopíruje soupis telefonů hodných updatu na systém One UI 5.1, ve kterém je tato vychytávka v rámci Galerie dostupná.

  • řada Galaxy S20
  • řada Galaxy S21
  • řada Galaxy S22
  • Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra
  • Galaxy Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4
  • Galaxy Z Flip, Z Flip 5G, Z Flip3 a Z Flip 4

Pokud už do vašeho Samsung mobilu One UI 5.1 dorazilo či brzy dorazí, dejte vědět, jestli se vám funkce také objevila.

Jak často editujete fotky přímo v mobilu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)