IKEA Symfonisk jsou nové Wi-Fi reproduktory. Existují i ve formě lampy

ikea symfonisk wifi reproduktory

Už od minulého roku se hovořilo o tom, že IKEA vydá chytrý reproduktor. Později jsme se dozvěděli, že bude vytvořen společně se společností Sonos. Včera byly reproduktory řady Symfonisk představeny. Dokonce je k dispozici i jedno překvapení. A to v podobě lampy, která v sobě ukrývá reproduktor. Pojďme si novinky představit.

IKEA Symfonisk jsou nové Wi-Fi reproduktory vytvořené společně s firmou Sonos

Začíná se rovnou se dvěma produkty, které se zařadí do řady Symfonisk. Základním produktem je policový reproduktor s podporou Wi-Fi. Netradiční jsou možnosti připevnění. Můžete jej mít položený klasicky svisle/vodorovně na stolku. Připevněný může být i přímo na zdi anebo pomocí háčků na kuchyňskou tyč. Váha reproduktoru je 3 kg. Pokud jej připevníte na zeď, vytvoříte z něj jednoduchou poličku.

Druhým produktem je stolní lampa, kde se ve spodní části nachází hlasitý Wi-Fi reproduktor, který se stane funkčním a dobře vypadajícím kusem nábytku. Oba výrobky jsou kompatibilní s výrobky z nabídky společnosti Sonos a lze je ovládat prostřednictvím aplikace Sonos. Začátek prodeje na českém trhu i cena budou ještě upřesněny později.

Nicméně v zahraničí se cena za policový reproduktor pohybuje na ceně 99 eur, v přepočtu cca 2,5 tisíce a stolní lampa je za 179 eur, v přepočtu cca 4 500 Kč.

Jak se vám líbí reproduktory IKEA Symfonisk?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)