Nová IKEA police umí bezdrátově nabíjet a přehrávat hudbu

IKEA police reproduktor Symfonisk

V nabídce evropských obchodních domů nábytkářského giganta IKEA se objevila novinka v podobě velmi zajímavé a elegantní police Symfonisk. Nový kus převážně ložnicového příslušenství nese stejné jméno jako proslulé interiérové reproduktory, neboť je police vybavena konzolemi pro uchycení právě tohoto audio zařízení v jeho policové variantě. Kromě toho poskytuje velmi jednoduchý úložný prostor a v něm i bezdrátové nabíjení telefonu, hodinek či jiného zařízení s tímto typem doplňování energie.

Rozměry police Symfonisk činí 306 x 220 x 133 milimetrů a je dostupná v černé a bílé barvě. Stejně jako reproduktory. Maximální nabíjecí výkon bezdrátové nabíječky, která si bere energii přes USB-C port na boku, je bohatě dostačujících 18 wattů. Nová multifunkční polička se v IKEA prodává za cenu 999 Kč. Reproduktor, pro který je nově zaváděný kus nábytku na míru vyrobený, stojí v policové verzi 2 990 Kč. Rozhodně tedy nejde o levný špás, nicméně vypadá to velmi dobře a funkčně.

Jak vypadá vaše aktuální police u postele?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)